Sešívaným svěřenci trenéra Stanislava Hejkala mohou pořádně zkomplikovat cestu za titulem. A v posledních dvou vzájemných duelech to jednoznačně potvrdili. V minulé sezoně v prvním utkání nadstavby Hradec porazil Pražany 4:3, Slavia se ze ztráty neoklepala a titul mířil do Plzně. Letos se oba týmy utkaly hned v prvním ligovém kole a v Mladé Boleslavi se znovu radovali Votroci, kteří po brance Vašulína vyhráli 1:0.

Ondřej Ujec (v tmavém)
Můj poslední hattrick? Už jsem tak starej, že si to nepamatuju, usmívá se Ujec

„Chtěl bych Slavii porazit, abychom Spartě trochu pomohli, na druhou stranu je nutno uznat, že Slavie má obrovskou kvalitu v obraně i v útoku, nelze tam vyzdvihnout jedno jméno,“ říká Matěj Ryneš, jenž je v Hradci na hostování právě ze Sparty. „Zápas to bude kvalitní, Slavie je první tým tabulky. Porazit ji chce každý, stejně tak my. Doufám, že se na utkání patřičně připravíme, abychom urvali výhru,“ doplnil mladý záložník.

V PLNÉ SESTAVĚ

Vedení klubu s realizačním týmem se dohodlo, že v nadstavbové části dostanou šanci další mladí hráči, kteří naberou důležité prvoligové zkušenosti. To však pro duel v Edenu platit nebude. „V zápase bychom rádi nasadili mladé hráče, alek utkání přistoupíme zodpovědně. Chceme sehrát důstojný duel a čelit Slavii. Stadion bude vyprodaný, s vynikající atmosférou. Do takové jámy lvové mladíky hodit nechceme, naše personální složení ještě promyslíme,“ uvedl k nedělnímu mači Hejkal.


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...