V té minulé přitom málem spadli, teď jsou po čtrnácti odehraných kolech druzí se 32 body. Na první Vysoké Mýto ztrácí čtyři body. Náchod je na podzim produktivní, ale co ho zdobí nejvíce je skálopevná obrana. S 11 obdrženými brankami má jednoznačně nejlepší defenzívu v soutěži. Fantastický podzim zakončí o víkendu šlágrem na hřišti lídra.

Fotbalová divize C: FK Náchod - Poříčany.

Poražený týdne v Královéhradeckém kraji: Kolaps Rychnova v Červeném Kostelci

Do utkání krajského přeboru v Červeném Kostelci vstupovali fotbalisté Rychnova nad Kněžnou jako favorité. Svoji úlohu potvrzovali, po první půli vedli jasně 2:0. V 53. minutě zvyšoval už na 3:0 Zimmer a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže poté přišel totální rychnovský kolaps. Červený Kostelec dokázal do 81. minuty vyrovnat na 3:3. A to nebylo všechno, když už to vypadalo, že utkání spěje do penaltového rozstřelu, zkázu Rychnova dokonal v 92. minutě Veselňák, jenž vystřelil domácím velice důležité tři body. Naopak hostující Spartak může ztráty litovat.