,,Vzal jsem to na sebe, i když jsem ještě mohl přihrávat. Střílel jsem mezi nohama obránce na přední tyč, to se špatně chytá,“ popsal gólový okamžik čtyřiadvacetiletý záložník a nejlepší hráč na hřišti. Byla to už jeho čtvrtá branka v sezoně. Vítězství Votroků bylo zcela zasloužené, hlavně ve druhém poločase měli jasnou převahu, soupeř odpovědět nedokázal.

Poražený týdne v Královéhradeckém kraji: Kolaps Vysoké, přišla o tříbrankový náskok!

Hrajete doma a v poločase vedete o tři góly. Tři body jsou v kapse, může se zdát. Jenže v krajském fotbalovém přeboru na hřišti Vysoké nad Labem tato teorie nezafungovala. Hosté z Nového Bydžova po přestávce nesložili zbraně a nepříznivé skóre dorovnali (3:3). Lví podíl na tom nese sedmatřicetiletý útočník Zdeněk Ševčík, autor hattricku. Vysokou tento direkt očividně srazil k zemi. Vždyť v penaltovém rozstřelu o plusový bod proměnila z pěti jen jediný pokutový kop!