Z videa, které na sociálních sítích zveřejnil přímo obránce londýnského West Hamu a český reprezentant, je patrné, že Nicolas má jiného favorita.

Ostatně prozradil to i 28letý rodák z Ludgeřovic. „Vypadá to, že můj syn má nový idol,“ pobaveně video na svém instagramu okomentoval Coufal.

Takto slavili fotbalisté Realu Madrid triumf v Lize mistrů (2018). Teď je právě španělský klub v čele "revolucionářů".
Válka o fotbal. Velkokluby si založily Superligu, UEFA je hodlá zničit

Když se totiž synkovi během jednoho z tréninků podařilo dostat míč do branky, gestem charakteristickým pro Coufalova spoluhráče Jesseho Lingarda a značícím jeho iniciály „JL“ ukázal, komu patří jeho preference.

Video se během pár chvil stalo populárním, sdílel ho nejen oficiální profil West Hamu, ale zaujalo i tisíce dalších fanoušků.

MEDAILOVÁ SBÍRKA. Sportovní gymnastka Alena Coufalová, za svobodna Dřevjaná, startovala na čtyřech ME a MS i na olympiádě v Soulu 1988 a dalších závodech. Dvanáctkrát byla mistryní republiky. Celkem vybojovala neuvěřitelných 164 medailí.
Máma hvězdy West Hamu a bývalá olympionička Alena Coufalová učí vnuka i salta

Jedna zajímavost na závěr? Coufal pochází ze sportovní rodiny - jeho maminka, někdejší gymnastka, ostatně v rozhovoru pro Deník prozradila, že vnuka učila na trampolíně salta.