II. liga

Opava - FC Hradec3:1 (2:0)
Branky: Halaška, Partyš, Půda -Černý z penalty.

ČFL:

Plzeň B - Náchod 3:1 (3:1)
Králův Dvůr - Letohrad 1:4 (1:1)

Divize C:

FC HradecB -Nový Bydžov 2:0 (0:0)
Převýšov - Týniště n. O. 3:0 (1:0)
Živanice - Kunice 2:1 (0:1)
Bohemians 1905 B - Turnov 1:2
Holice - Ovčáry 0:1 (0:1)
H. Měcholupy - Tesla Pce 0:0
Dvůr Králové - Chrudim 3:2 (1:1)
Velim - Kolín 3:2

Krajský přebor:

Olympia Hradec - Jičín 4:1 (3:0)
Česká Skalice - Nový Hradec 0:0
Nová Paka - Jaroměř 2:1 (2:0)
Č. Kostelec - Černilov 2:0 (1:0)
Police n. Met. - Broumov 1:3 (0:0)
Lhota p. L. - Náchod B 1:0 (0:0)
Rychnov n. K. - Přepychy 0:0

I. A třída

Kunčice - Hořice 1:1 (1:1)
Dobruška - Roudnice 5:1 (1:0)
Lázně Bělohrad - Libčany 2:1 (0:1)
Nový Bydžov B - Dv. Král. B 4:2 (1:0)
Vrchlabí - Kostelec n. O. 5:0 (2:0)
Libáň - Chlumec n. C. 2:4 (0:3)
Milíčeves - Trutnov B 1:1 (1:0)

I. B třída - skupina A

Hlušice - Sobotka 1:5 (0:1)
Kosičky - Miletín 0:1 (0:1)
Úpice - Kratonohy 2:2 (2:1)
Mostek - Stará Paka 3:1 (1:1)
Jičín B - H. St. Město 2:1 (2:0)
Lánov - Žacléř 3:2 (3:0)
Janské Lázně - Rudník 1:1 (0:0)

I. B třída - skupina B

České Meziříčí - Loko Hradec 1:1 (1:1)
Častolovice - Albrechtice 2:1 (1:0)
Třebechovice - Vamberk 1:1 (1:0)
Hronov - Ohnišov 0:3 (0:1)
Předměřice - Malšovice 1:3 (0:2)
Teplice n. Met. - Dohalice 0:3 (0:2)
Babí - Černíkovice 5:2 (3:2)

Okresní přebor:

Kobylice - Myštěves 1:2 (1:0)
Slavia Hradec - Chlumec B 4:1 (4:1)
Nepolisy - Velichovky 5:1 (1:1)
Červeněves - Prasek 0:4 (0:0)
Předměřice B - Smiřice 1:7 (0:0)
Kunčice B - Probluz 2:2 (1:0)
Třebeš - Stěžery 0:5 (0:1)

III. třída:

Starý Bydžov - Dobřenice 2:1 (0:0)
Lhota p. L. B - Dolany 2:1 (1:1)
Malšova Lhota - Nové Město 4:2 (3:2)
Nový Bydžov C - Libřice 3:2 (1:1)
Vysoká - Skřivany nehráno. Zápas byl odložen pro nezpůsobilý terén.
Kobylice B - Lovčice 0:1 (0:1)
Černilov B - Kosičky B 0:1 (0:0)

IV. třída - A:

Rasošky - Neděliště 1:3 (0:1)
Cerekvice - Sendražice 0:1 (0:0)
Dohalice B - Malšovice B 5:0 (3:0)
Jaroměř B - Třebeš B 1:0 (1:0)
Velichovky B - Jeníkovice 1:1 (1:1)
Malšova Lhota B - Nový Hradec B 1:2 (1:1)
Lok. Hradec B - Hořiněves 2:6 (1:4)

IV. třída B:

Lovčice B - Lužec 1:0 (0:0)
Stěžery B - Boharyně 1:3 (1:2)
Libčany B - Syrovátka 1:2 (0:1)
Urbanice - Myštěves B 8:1 (4:0)
Probluz B - Kratonohy B 2:5 (0:1)
Převýšov B - Ohnišťany 2:2 (1:0)
Roudnice B - Prasek B 4:0 (2:0)

Dorost - I. liga:

České Budějovice - FC Hradec 2:2 starší, 0:0 mladší

Dorost - Česká liga

Kladno - FC Hradec B 1:1 starší, 4:0 mladší

Dorost - Česká divize, skupina C

Kolín - Olympia Hradec 1:0 starší, 1:0 mladší

Žáci - Česká liga

FC Hradec - Vejprnice 3:0 starší, 8:0 mladší

Dorost - krajský přebor

Rychnov - Smiřice 0:1 st., 9:0 ml., Třebeš - Jaroměř 3:3 st., 3:2 ml., Slavia Hradec - Nové Město n. Met. 10:0 st., 0:0 ml.

Dorost - I. A třída

Skupina A: Nová Paka - Stará Paka 8:0, Kunčice - Úpa B 2:1, Lánov - Žacléř 2:3
Skupina B: České Meziříčí - Nový Hradec 4:1, Stěžery - Albrechtice 4:4.

Okresní přebor dorost:

Výsledky: předehrávané 14. kolo: volno - Třebechovice B, Červeněves - Probluz 2:6, Skřivany - Malšova Lhota 2:1, Hořiněves - Lhota p. L. 2:7, Převýšov - Malšovice 0:8, Kratonohy - Rasošky 1:3, Chlumec - Vysoká 1:1, Lovčice - Dohalice 3:1.
2. kolo:volno - Vysoká, Rasošky - Dohalice 1:2, Malšovice - Lovčice 2:3, Lhota p. L. - Chlumec 0:5, Malšova Lhota - Kratonohy 11:0, Probluz - Převýšov 15:0, Třebechovice B - Hořiněves 7:1, Červeněves - Skřivany 0:5.