Současné postavení určitě neodpovídá vašim představám, že?

Máte pravdu. S podzimním umístěním nemůžeme být v žádném případě spokojeni. Chtěli jsme se pohybovat v klidném středu tabulky, ale po několika bodových ztrátách převážně v domácím prostředí jsme až na dvanáctém místě. Na Bavlně bylo těch ztracených bodů poměrně dost. K úplné spokojenosti s podzimní částí mi schází pět bodů.

V čem vidíte příčiny neúspěchu?

Především to bylo ve špatnémřešení obranných standardních situací. Při této činnosti jsme inkasovali poměrně dost branek. Dále jsme nedokázali proměňovat vytvořené šance, a to nás stálo body. Nejvíce se to projevilo v zápase s béčkem Bohemians, ve kterém jsme měli pět stoprocentních šancí, ale vstřelili jsme pouze jeden gól. Soupeř si vytvořil jedinou příležitost a dokázal vyrovnat.

Odvedli hráči v zápasech maximum? Kdo splnil vaše představy?

Myslím si, že hráči se v zápasech snažili odvést co nejlepší výkony, ale ne vždy se to dařilo. Uněkterých chlapců byla hodně velká nevyrovnanost. Pokud jde o to, kdo na podzim splnilmépředstavy, svou kvalitu ve většině zápasů prokázal Adam Chromek. Své si odehrál Láďa Kudláček, ale u něj mi schází nějaká vstřelená branka. Ostatní střídali lepší a horší okamžiky, Určitě musím pochválit i hráče z prvoligového Adorostu. Ti, kteří za nás nastoupili, nám hodně pomohli. Odvedli kvalitní výkony.

Spolupráce s trenéry prvoligového áčka byla asi rovněž na úrovni, že?

Zcela určitě. Na vzájemnou spolupráci si rozhodně nemohu stěžovat. Myslím, že jsme se vždy dokázali domluvit tak, aby to bylo ku prospěchu věci. Všem nám jde o jedinou věc, a tou je udržení druhé nejvyšší dorostenecké soutěže. Pochopitelně bychom se rádi posunuli v tabulce výš. Proto jsem přesvědčen, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat k oboustranné spokojenosti.

V zimní přestávce vás jistě čeká hodně práce…

Přesně tak. Jak už jsem naznačil, cílem je záchrana a zároveň posun v tabulce směrem vzhůru. Soutěž je hodně vyrovnaná. V tuhle chvíli není jasné, kolik celků bude sestupovat. Vše bude záležet na tom, jak to dopadne v první lize. Pro zimní přípravu máme pětadvacet fotbalistů, z toho dva brankáře. Všichni dostanou šanci poprat se o místo v sestavě. Bude záležet jen na nich, co předvedou. Do ligových bojů bych chtěl jít s osmnáctičlenným kádrem.

(js)