Častolovice – Třebeš 2:1

Třebeš: Heřman – Zbořil (72. Bielčík), Štěrba, Vlach, Jankovský – Zeman, Vašátko, Štajer, Mizerík (60. Šlezingr) – Vlkanova, Majer.

Petr Mrkvička, trenér Třebše: „Začalo se ve svižném tempu. V 9. minutě jsme se ujali vedení, soupeř v 11. minutě z penalty vyrovnal a v 18. minutě dokonal obrat. Vypadalo to, že v krásném počasí si diváci přijdou na gólovou nadílku. Do přestávky už hra neměla takový spád. Od 60. minuty jsme soupeře zatlačili a donutili ho bránit v deseti své pokutové území. Bohužel z tlaku jsme jen trefili břevno, jednou jsme stříleli mimo a jednou se výborným zákrokem blýskl domácí gólman. Jelikož jsme hráli vzadu na velké riziko, na dva obránce, tak jsme soupeře pustili do brejkových situací. Čtyřikrát šli sami na branku, ale ani jednou neskórovali. Třikrát se přitom zaskvěl náš mladý gólman Heřman. Při úsilí alespoň vyrovnat nám chyběla střela ze střední vzdálenosti, lepší náběh za obranu, narážečky a možná i více odvahy v soubojích jeden na jednoho. Gól jsme ve druhé půlce nevstřelili, tak jsme si bod nezasloužili. Kladem je fakt, že jsme povolali další dorostence, kteří se neztratili. Horší je, že z podzimního kádru máme sedm zraněných. Je pro mě nepochopitelné, že vydaný soutěžní řád rozhodčí nedodržují a možná ho ani neznají. Když se delegáta zeptám, zda ještě platí, že ošetřovaný hráč může být vpuštěn na hřiště po třech minutách, tak mi odpoví, že je to v kompetenci sudího. Častolovicím doporučujeme, aby měly alespoň pět míčů připravených ke hře, jak také určuje řád."

Lokomotiva Hradec – Předměřice nad Labem 1:1

Loko Hradec: Beránek – Pára (90. Šimek), M. Denk, Svatoň, Zvolánek – Tichý (74. Demeter), Schejbal, Podlipný, Javůrek – Ziegler, D. Denk. Předměřice nad Labem: Martínek – Jiroušek, Šmarda, Hronek – Vyleťal, T. Ponikelský, Hlavatý, Bergman, J. Bareš – Voborník, Soukup. Střídali: E. Bareš, Kašpar, Vejprava, Paizkert.

Ivo Beránek, sekretář Lokomotivy: „Derby mělo dobrou úroveň. Výsledek odpovídá dění na hřišti. Vzhledem k situaci v tabulce je pro nás bod velmi málo."

Martin Strakatý, trenér Předměřic: „Bylo to klasické derby se spoustou soubojů. Konečná remíza je asi spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti."

Borohrádek – Malšovice 2:0

Malšovice: Krejčí – Kloubec, D. Franc, T. Franc, Freiberg – Ninger (64. Libřický), Groh, Tobiášek, J. Jareš (75. P. Jareš) – Lemon, Luňák.

David Franc, trenér Malšovic: „Domácí hráči na rozdíl od nás dvakrát přesně trefili branku, takže z tohoto pohledu je pro mě jejich vítězství zasloužené. Hodně důležité bylo, kdo jako první rozvlní síť. To se povedlo v úvodním poločase Borohrádku. Poté se šikovně zatáhl, skóre hlídal a ve druhé půli přidal pojistku. My jsme sice neproměnili dvě loženky, ale to soupeř také. Jinak zápas příliš pohledný asi nebyl."