Díky tomu se může těšit na chutnou výhru v podobě šesti plechovek plzeňského piva Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se co nejrychleji ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzatí pivní ceny.

Zajímavost: Pokud by dal Turek stejné tipy v sázkové kanceláři Tipsport za 100 korun, vyhrál by 511 184 Kč! 

Výsledky zápasů devátého dějství

1. Manchester City – Arsenal Londýn (Anglie – Premier League) 1:0⋌1

2. FC Everton – FC Liverpool (Anglie – Premier League) 2:2⋌0

3. FC Inter Milán – AC Milán (Itálie – Serie A) 1:2⋌2

4. SSC Neapol – Atalanta Bergamo (Itálie – Serie A) 4:1⋌1

5. FC Augsburg – RB Lipsko (Německo – Bundesliga) 0:2⋌2

6. TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund (Něm. – Bundesliga) 0:1⋌2

7. FC Getafe Madrid – FC Barcelona (Španělsko – LaLiga) 1:0⋌1

8. FC Villarreal – FC Valencia (Španělsko – LaLiga) 2:1⋌1

9. Olympique Marseille – FC Girondins Bordeaux (Francie – Ligue 1) 3:1⋌1

10. OSC Lille – Racing Club Lens (Francie – Ligue 1) 4:0⋌1

Supertrefa: V deseti odehraných zápasech padlo dohromady 28 branek.

Po prvním testu z evropských soutěží: Hanuš si udržel v čele pořadí těsný tříbodový náskok

POŘADÍ PO 9. KOLE - JEDNOTLIVCI

1. místo

HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 10 91

2. místo

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 88

3. místo

HK0081 Jana Brzáková, Urbanice 13 85

HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 85

HK0013 Jiří Pechar, Nechanice 10 85

HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 10 85

7. místo

HK0024 Jiří Haleš, HK 13 83

8. místo

HK0082 Jiří Brzák, Urbanice 13 82

HK0041 František Zolman, Lhota p. L. 13 82

10. místo

HK0107 Václav Portych, HK 13 79

HK0017 Martin Firbacher, Chlumec 10 79

HK0038 Martin Špaček, Lochenice 10 79

HK0067 Zdena Tyčová, Čestice 7 79

14. místo

HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 16 76

HK0028 Jaroslav Brzák, HK 7 76

HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec 4 76

17. místo

HK0094 Martin Štayr, Prasek 16 73

HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 10 73

HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov 10 73

HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 73

HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 10 73

HK0022 Vratislav Pokorný, HK 7 73

HK0045 Petr Vacek, HK 7 73

24. místo

HK0119 Lenka Michálková, Praha 16 70

HK0073 Martin Hopko, Sendražice 13 70

HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 7 70

HK0062 Luboš Chlad, Kosičky 7 70

HK0051 Zdeněk Sejtko, HK 7 70

HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec 4 70

30. místo

HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 69

31. místo

HK0085 František Hnik ml., Lužany 13 67

HK0083 František Hnik st., Lužany 13 67

HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 13 67

HK0113 Miloslav Kozák, HK 10 67

HK0052 Pavlína Sejtková, HK 10 67

HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek 10 67

HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 67

HK0058 Václav Polívka, HK 7 67

HK0047 Marie Vacková, HK 7 67

HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany 7 67

HK0048 Petra Žižková, HK 7 67

42. místo

HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 66

43. místo

HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. 7 65

44. místo

HK0109 Oldřich Turek, HK 22 64

HK0065 Josef Skalický, Chlumec 13 64

HK0093 Josef Štayr, Prasek 10 64

HK0026 Miroslav Országh, Mžany 1 64

48. místo

HK0070 Petr Cílek, HK 13 62

HK0071 Monika Cílková, HK 10 62

HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 62

51. místo

HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 13 61

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 13 61

HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 61

HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 10 61

HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 7 61

HK0033 Růžena Kotková, Černilov 7 61

HK0059 Radek Chlad, Kosičky 4 61

HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 4 61

HK0061 Renata Chladová, Kosičky -2 61

60. místo

HK0075 Ondřej Hofman, Černilov 7 60

HK0046 Adéla Demšoránová, HK 0 60

62. místo

HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 13 59

HK0133 Zdeněk Kostka, HK 4 59

64. místo

HK0105 Michal Portych, HK 16 58

HK0084 Romana Hniková, Lužany 13 58

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 13 58

HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 58

HK0032 Jan Horák, Dobruška 7 58

HK0066 Jan Koun, HK 7 58

HK0029 Petr Brzák, HK 4 58

HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 4 58

HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 58

HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice 1 58

HK0055 Bohumil Huček, Lovčice 1 58

75. místo

HK0076 Ladislav Hofman, Černilov 7 57

76. místo

HK0069 Martin Cílek, HK 10 56

HK0053 Alena Sejtková, HK 10 56

HK0124 Jiří Bičiště, HK 4 56

HK0132 Petr Mašek, Čeperka 1 56

80. místo

HK0110 Tomáš Kozák, HK 10 55

HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek 10 55

HK0131 Roman Hýsek, HK 7 55

HK0106 Lenka Portychová, HK 7 55

84. místo

HK0097 Josef Taichman, Prasek 10 52

HK0077 Miroslav Musil, Střezetice 7 52

HK0123 Karel Přibyl, HK 7 52

HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 52

HK0112 Miloslava Kozáková, HK 1 52

89. místo

HK0027 Vladimír Racek, HK 13 51

HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 51

91. místo

HK0135 Petr Matějka, Stěžery 7 50

HK0050 Miloš Uher, Hořice 0 50

HK0128 Ondřej Plas, HK -2 50

HK0126 Blanka Plasová, HK -2 50

HK0127 Petr Želiezko, HK -2 50

96. místo

HK0060 Michal Chlad, Kosičky 16 49

HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 10 49

HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice 10 49

HK0111 Michal Kozák, HK 1 49

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. -2 49

101. místo

HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 48

HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice 7 48

HK0134 Jiří Havelka, Černožice 1 48

104. místo

HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 10 47

105. místo

HK0025 Miroslav Macháček, HK 7 44

106. místo

HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov 10 43

HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 43

HK0122 Michal Přibyl, Častolovice 4 43

HK0034 Václav Tarantík, Smiřice 4 43

HK0021 Michal Pokorný, HK 1 43

HK0023 Jiří Kotek, Černilov -2 43

HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice -2 43

113. místo

HK0044 Kamila Žáková, HK 0 42

114. místo

HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec 10 40

HK0005 Marie Moníková, Ráby 7 40

HK0089 Marcel Pilař, HK 4 40

HK0086 Milan Vilímský, Nechanice -2 40

118. místo

HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 0 39

HK0043 Roman Žák, HK 0 39

120. místo

HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec 1 37

HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec 1 37

122. místo

HK0079 Marcela Sehnoutková, HK 4 36

123. místo

HK0049 Jakub Uher, Hořice 0 35

124. místo

HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 4 34

HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice 1 34

HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 1 34

HK0120 Kateřina Přibylová, Praha 1 34

128. místo

HK0068 Lukáš Daněk, Černilov 4 33

HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 33

130. místo

HK0095 Martin Taichman, Prasek 7 31

131. místo

HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary 0 30

132. místo

HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice 7 28

133. místo

HK0006 Petra Bakešová, Sezemice 1 22

134. místo

HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -5 10

135. místo

HK0125 Josef Horáček, HK 0 7

136. místo

HK0136 Jaroslav Hanuš, HK 0 0

POŘADÍ PO 9. KOLE - TŘÍČLENNÉ TÝMY

1. místo

Fíra team 24 222

2. místo

Křižáci 30 219

Botafogo 33 219

Sokolíci Lhota p. L. 21 219

5. místo

FHK 21 204

6. místo

Kotva B 14 194

7. místo

SK Chrast 27 193

8. místo

Brzda tým 15 192

Jiskra Prasek 36 192

HC Lužany 39 192

Portline 36 192

12. místo

Sešívaní 33 189

13. místo

Hofici 21 183

14. místo

Kotva A 21 180

Chlad team 21 180

Charlie blue 33 180

17. místo

Sony team 30 178

18. místo

Kozáci 21 171

19. místo

Tottenham 21 159

20. místo

HKM 12 157

21. místo

Masožravci -6 150

Smárt 27 150

23. místo

Bombeři 18 147

24. místo

Putika 24 141

Fanynky 18 141

26. místo

Maxíci 12 120

27. místo

FC Koloděje 15 118

28. místo

Monk Team 9 108

29. místo

FC Sezemice 3 99