Třebeš – Opočno 2:2

Třebeš: Heřman – Zbořil (71. Štajer), Štěrba, Heglas, Vlach – Zeman, Farkaš, Sochor (88. Jankovský), Vašátko (64. Krykorka) – Vlkanova (71. Pa. Mizerík), Majer.

Petr Mrkvička, trenér Třebše: „Úvod se nám nepovedl. Hosté nás deset minut přehrávali a jen se štěstím jsme odolali. Poté jsme převzali iniciativu, vytvořili jsme si tři velké šance, které jsme trestuhodně zahodili. Hosté nám tři minuty před přestávkou z rychlého protiútoku vstřelili branku. Po změně stran jsme vyrovnali. Když už to vypadalo, že se dostaneme do hry, hostující Jelen se trefil nádhernou střelou ze třiceti metrů. Po inkasované brance jsme stáhli obranu na tři hráče, ale bohužel se nám podařilo jenom vyrovnat. Celkově jsme utkání odehráli špatně. Kluci jako by si mysleli, že se soupeř porazí sám. Bod je pro nás spíše vítězstvím. Myslím si, že s takovýmto nasazením se o čelo tabulky hrát nedá. Nyní nás čekají dva těžké zápasy, v nichž se ukáže, jak na tom jsme."

Předměřice nad Labem – Deštné v Orlických horách 1:2

Předměřice nad Labem: Hopko – Jiroušek, Hronek, Paizkert, L. Ponikelský – Hlavatý, Vyleťal, Bareš, T. Ponikelský – Kašpar, Soukup. Střídali: Martínek, Pekáč, Vejprava.

Martin Strakatý, trenér Předměřic nad Labem: „Zápas se hrál za příznivého počasí, ale z naší strany to moc pěkné nebylo. Měli jsme více ze hry, za celý zápas jsme pětkrát vystřelili na bránu soupeře. Na konci prvního poločasu hosté z ojedinělé šance otevřeli skóre. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu. Deštné dobře bránilo a naši hráči si nevypracovali žádnou šanci. Po faulu soupeř proměnil penaltu a bylo to 0:2. V závěru jsme měli tlak a po ruce hostujícího obránce jsme také zahrávali pokutový kop. Soukup však již jen snížil na konečných 1:2. Soupeři gratulujeme ke třem bodům. My musíme předvádět lepší výkony."

Malšovice – Černíkovice 4:0

Malšovice: Hloušek – Kloubec, T. Franc, D. Franc, Freiberg (68. Libřický) – Ninger, Tobiášek, Groh (73. P. Jareš), J. Jareš (75. Rezek) – Lemon, Bartoš (60. Luňák).

David Franc, trenér Malšovic: „Byla to naše jednoznačná záležitost. Hosté zřejmě neměli svůj den, neboť si prakticky nevypracovali vyloženou šanci. Naopak my jsme ještě dvě nebo tři loženky neproměnili."

Provodov – Lokomotiva Hradec 5:1

Loko Hradec: Beránek – Pára (86. Vaněk), M. Denk, Svatoň, Javůrek (75. Šimek) – Tichý, Podlipný, Mašek, Zvolánek – D. Denk, Ziegler (65. Němec).

Ivo Beránek, sekretář Lokomotivy Hradec Králové: „Domácí nás předčili v důrazu a v nasazení. Jejich výhra je zasloužená."