Libčany – Nový Bydžov 0:1 (0:0). Branka: 54. Mokošín. Libčany: Tošovský – Bořke, Černý, Kabeláč, Mádlo (68. Sýkora) – Friedl, Jiřík, Chromek, Polyakov – Karanský (82. Zahradník), Klouda. N. Bydžov: D. Průcha – Vincour, Matějka, Obermajer, Žalman – Věchet, Trejbal (78. Jelínek) – Mejstřík (58. Pokorný), Vaněk (86. Akpem), Blažej – Holec (46. Mokošín).

Vojtěch Kunčar, sekretář SK Libčany: „Velmi pohledné utkání, kde se střídaly šance na obou stranách. Chtěl bych všem poděkovat za kvalitní výkony v poháru. Byl to pro nás historický úspěch, tak daleko jsme se ještě nikdy nedostali."

Vladimír Blažej, trenér Bydžova: „První poločas byl čekáním, zda se některý tým dostane k možnosti vstřelit úvodní gól. To se stalo až devět minut po pauze. Od té doby měl zápas náboj, oba týmy měly několik vyložených šancí. Duel mohl skončit různě, my jsme měli více štěstí a Průcha lepidlo v rukavicích. Libčany ve druhé části hry dokázaly, že do přeboru patří a po pauze hrály dobře. Na zdejší hřiště chodí diváci, fotbal tady má atmosféru. Za postup do finále děkuji celému týmu a jsem rád, že se na něm podíleli dorostenci."

Druhé semifinále Červený Kostelec - Náchod se hraje  v neděli 5. června.