Skupina F

Smiřice – Doudleby nad Orlicí 1:1

Branka Smiřic: 22. Melichárek. Poločas: 1:0. Smiřice: Hottmar – M. Mochan, Matějček, Janko, M. Mochan, Koza – Fof (67. L. Černý, J. Mochan (84. Růžek), Nývlt, Melichárek (68. J. Koutník) – Bednář, Kodeš.

Ladislav Obst, sekretář SK Smiřice: „K vidění bylo výborné utkání. Je jen škoda, že jsme neproměnili šance. Dělba bodů je přesto spravedlivá."

Skupina G

Žacléř – Malšovice 6:1

Branka Malšovic: 75. Luňák. Poločas: 4:0. Malšovice: Blažko – Luňák, Velinský, Ninger, Freiberg (65. Ostrovský) – P. Jareš, Tobiášek, Horký, Brokeš – Lemon, Bartoš (52. Krejčí).

David Franc, trenér Malšovic: „Byl to klasický výlet do Krkonoš, aspoň chlapci se k tomu tak postavili. Po dlouhé cestě jsme podcenili všechno, dělali jsme obráceně to, co jsme si řekli. Chyběl nám pohyb a důraz, domácí jasně dominovali v první půlhodině, kdy nám dali tři góly. V tu chvíli bych nejradši vystřídal všech jedenáct hráčů nebo hodil na hřiště ručník. Diváci řvali, co to přijelo za soubor, a měli pravdu, neboť to skutečně byla ostuda. Dorazilo za námi auto fanoušků a my jsme se prezentovali takto, to je neomluvitelné. Tím samozřejmě nechci snižovat výkon Žacléře, který hrál výborně, s chutí a dával krásné branky. Až příště pojedeme na takovýto zájezd, tak poprosíme vedení klubu, jestli by nám nesehnalo prostředky, že bychom kvůli únavné cestě vyjeli už o den dříve."

Lokomotiva Hradec – Janské Lázně 1:0

Branka: Javůrek st. Poločas: 1:0. Loko Hradec: Beránek – Rosůlek, Denk, Mašek, Šubrt (80. Saksl) – Němec, Demeter, Javůrek ml., Javůrek st. (75. Vaněk) – L. Tichý, M. Tichý.

Svatoslav Kopecký, prezident klubu Lokomotiva Hradec: „Proti oslabenému soupeři jsme měli mnoho šancí, které jsme zase nevyužili. Ve druhé půli jsme se Janským Lázním přizpůsobili, a proto jsme se museli o výsledek strachovat až do konce. Znovu se ukázala naše bolest, kterou je proměňování šancí. Proti lepšímu mužstvu by se nám to mohlo vymstít."

Kobylice – Mladé Buky 1:1

Branka Kobylic: 53. Khol. Poločas: 0:1. Kobylice: Holý – Pozler, F. Marek, Khol (68. L. Říha), Drábek – Kubišta, Vávra, Klzo, Šafařík (46. Pe. Průcha) – Nový, Havlíček.

Petr Průcha, trenér Kobylic: „Vzhledem k různým okolnostem jsem očekával těžké utkání, což se potvrdilo. Tým kolem kvalitního trenéra Petra Zierise nám v úvodu vstřelil krásnou branku, a to se na průběhu utkání podepsalo. Hosté bránili a my se nemohli dostat do tempa. Hra trpěla, a když už jsme se dostali do nějaké pološance, tak jsme s ní naložili prachbídně. Druhý poločas jsme zvýšili úsilí a myslím si, že jsme po zásluze vyrovnali. Do konce zápasu jsme měli více možností, ale nebylo nám přáno. Přesto remízu bereme. Držíme jarní neporazitelnost, což se cení. V sobotu jedeme do Malšovic. Všichni už budeme rádi, že tyto anglické týdny skončí, poněvadž kádr se tenčí. I proto musím nastupovat i já, ačkoli na hřišti už nemám jako hráč co dělat."

Skupina H

České Meziříčí – Předměřice nad Labem 4:1

Branka Předměřic n. L.: 23. Voborník. Poločas: 2:1. Předměřice nad Labem: Pavliš – Hronek (75. Hosman), Luboš Ponikelský (84. Mrkvička), Bareš, Bergman – Paizker (60. Hlavatý), Pekáč, Vyleťal, Jírek (60. Hlavatý) – Voborník, Strakatý.

Josef Bouček, vedoucí mužstva Předměřic: „Domácí zvítězili zaslouženě."