Okresní fotbalové soutěže dospělých ročníku 2017/2018 pokračují o víkendu dalším kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ - Jako okresní přebor - zve hráč Malšovy Lhoty Petr Čapek. Kat Lovčic v posledním duelu III. třídy vsítil jediný gól duelu (1:0) a před nedávnem proti stejnému soupeři dvakrát skóroval ve finále Gist poháru (2:0).

Opora mužstva zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi zápasů.

Sobota, 17.00

Cerekvice - N. Bydžov B

Tip na výsledek: 2
„V souboji posledního s předposledním zvítězí hosté, které rozhodně posílí hráči z A mužstva.“

Třebeš B - Slavia HK B

Tip na výsledek: 1
„V napínavém zápase nejlepších hradeckých B týmů vyhrají domácí, kteří udrží teoretickou šanci na postup.“

Neděle, 17.00

Stěžery - Kunčice B

Tip na výsledek: 1
„Béčku Kunčic se celou sezonu nedaří a domácí si jistě s chutí zastřílí.“

Dohalice - Myštěves

Tip na výsledek: 2
„Moji bývalí spoluhráči jsou velice blízko postupu, který jim moc přeji, a na horké půdě Dohalic neklopýtnou.“

Boharyně - Chlumec B

Tip na výsledek: 2
„Ze souboje sousedů v tabulce se budou radovat hosté, i přestože se z Boharyně body zadarmo neodváží.“

Červeněves - Probluz

Tip na výsledek: 2
„Po zápase, v němž padne hodně gólů, budou nakonec slavit hosté.“

Lhota p. L. - Kosičky

Tip na výsledek: 1
„Lhota drží palce Lhotě, ta pod Libčany se postará o překvapení a aspiranta na postup doma udolá.“ (ld)

Program zápasů nižších soutěží
CK Votrok III. třída – sobota 17.00: Malšova Lhota – Lokomotiva Hradec Králové B, Lužec nad Cidlinou – Syrovátka, Neděliště – Ohnišťany, Kosičky B – Lovčice; neděle 17.00: Roudnice B – Nový Hradec Králové B, Libčany B – Vysoká nad Labem B, Prasek – Starý Bydžov.

AM Gnol IV. třída A – sobota 17.00: Sendražice – Stěžery B, Jeníkovice – Lhota pod Libčany B, Hořiněves – Malšova Lhota B.

AM Gnol IV. třída B – předehráno včera: Nepolisy B – Převýšov B; sobota 17.00: Červeněves B – Nové Město nad Cidlinou, Myštěves B – Kobylice B; neděle 17.00: Dobřenice – Klamoš.

Sezona 2017/2018 – jak kdo tipoval
PODZIM – 1. kolo: Václav Čihák (Lhota p. Libč.) 4x správně; 2. kolo: Jan Samšeňák (Stěžery) 2x správně; 3. kolo: Radan Koliáš (Kosičky) 3x správně; 4. kolo: Martin Šmíd (Myštěves) 3x správně; 5. kolo: Jakub Mokrejš (Stěžery) 3x správně; 6. kolo: Martin Bělina (Cerekvice) 4x správně; 7. kolo: Jakub Veselský (Chlumec B) 6x správně; 8. kolo: Ivan Kosyak (Třebeš B) 4x správně; 9. kolo: Jakub Zeman (Třebeš B) 4x správně; 10. kolo: Radan Koliáš (Kosičky) 5x správně; 11. kolo: Filip Havlena (Myštěves) 4x správně; 12. kolo: Michal Vantura (Červeněves) 3x správně; 13. kolo: Petr Jánský (Kosičky) 2x správně; 14. kolo: Jiří Vydarený (Myštěves) 5x správně.

JARO – 15. kolo: netipováno; 16. kolo: Martin Šmíd (Myštěves) 6x správně; 17. kolo: Jan Rolník (Slavia HK B) 5x správně; 18. kolo: Petr Soldán (Kunčice B) 4x správně; 19. kolo: Daniel Pleskot (Syrovátka) 6x správně; 20. kolo: Ladislav Volf (Boharyně) 4x správně; 21. kolo: Matěj Franta (Třebeš B) 3x správně; 22. kolo: Milan Přibyl (patron Gist poháru OFS HK) 6x správně; 23. kolo: Michal Vantura (Červeněves) 3x správně; 24. kolo: Luděk Zaal (Třebeš B) 4x správně.

Lubomír Douděra