VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Celkový triumf Taichmanové a Fíra teamu

Hradec Králové - Šest plechovek „géčka“ vyhrál Musil.

20.6.2018
SDÍLEJ:

Tip liga - Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

Vítězem závěrečného 13. kola jarní fotbalové Tip ligy 2018 se stal JAN MUSIL z Prahy (startovní číslo HK0158), jenž jako jediný získal 19 bodů. Získává šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na telefonní číslo 602 576 209. Zároveň prosíme, aby se na uvedený mobil ozvali také nejlepší tři hráči celkového pořadí jednotlivců (Lenka Taichmanová, Martin Hopko, Martin Firbacher) a zástupci Fíra teamu coby nejúspěšnějšího družstva ohledně předání cen (volejte po 28. červnu).

Barevný televizor zamíří do Machova

Královéhradecko - Jak již bylo dopředu v Deníku avizováno, v jarní části fotbalové Tip ligy se na dálku hrálo v rámci Královéhradeckého kraje o barevný televizor. Konkrétně se to týká jednotlivých vítězů pěti okresních částí. Šampionem je ten, který získal po třinácti kolech nejvyšší počet bodů. V tomto případě tuto skvělou cenu od partnera soutěže vyhrál Vítězslav Šolc starší z Machova na Náchodsku, který získal 158 bodů.

Vítězové jednotlivých okresů – Rychnovsko: Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z., 147 bodů; Náchodsko: Vítězslav Šolc st., Machov, 158 bodů; Jičínsko: Alois Dejl, Jičín, 113 bodů; Trutnovsko: Josef Vydra, Hořice v P., 102 bodů; Hradecko: Lenka Taichmanová, Prasek, 98 bodů.

Tipované duely 13. dějství

1. Portugalsko – Španělsko (3:3) 0
2. Peru – Dánsko (0:1) 2
3. Kostarika – Srbsko (0:1) 2
4. Německo – Mexiko (0:1) 2
5. Maroko – Írán (0:1) 2
6. Litoměřicko – Převýšov (1:1) 0
7. Jičín – Slavia Hradec (5:1) 1
8. Police n. M. – Kunčice (5:2) 1
9. Probluz – Boharyně (5:1) 1
10. Vysoká B – Prasek (2:5) 2

Supertrefa: Celkem padlo 38 gólů.

Konečné pořadí

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 10 98
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 13 95
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 1 95
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 13 92
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 10 92
HK0048 Václav Polívka, HK 7 92
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 4 89
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 1 89
HK0195 Tomáš Vak, HK 1 89
HK0107 Ivan Dušek, HK 4 87
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 4 86

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 13 83
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 83
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 10 83
HK0184 František Kocman, Kopidlno 7 83
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 1 83
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 1 83
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 1 83
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 1 83
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 1 83
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice -5 83
HK0093 Jan Hanuš, HK 7 80
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 7 80
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 4 80
HK0191 Martin Morávek, Hořice 1 80
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 80
HK0081 Petr Cílek, HK 10 79
HK0064 Michal Šulc, Černilov 10 79
HK0075 Michal Portych, HK 1 78
HK0079 Monika Cílková, HK -2 78
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 10 77
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 7 77
HK0166 Jan Krátký, HK 7 77
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 4 77
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 1 77

I. LIGA (36. – 65. místo)
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 10 75
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 10 74
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 7 74
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 7 74
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 7 74
HK0022 Josef Taichman, Prasek 7 74
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 4 74
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 74
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 1 74
HK0193 František Hrabal, HK -2 74
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 13 73
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 4 73
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 10 72
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 71
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 4 71
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 1 71
HK0179 Erick Kwaike, HK 1 71
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 71
HK0176 Přemysl Bičiště, HK -2 71
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 1 70
HK0102 Monika Žáková, HK 1 70
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 69
HK0141 Jiří Bičiště, HK 13 68
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 10 68
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 7 68
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 7 68
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 7 68
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 4 68
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 4 68
HK0169 Karel Novák, Třebechovice -2 68

FNL (66. – 98. místo)
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 1 67
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 7 66
HK0137 Tomáš Kozák, HK 10 65
HK0201 Marie Kubánková, HK 10 65
HK0115 Petr Vacek, HK 10 65
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 7 65
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 65
HK0111 Kuba Plas, HK 7 65
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 7 65
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 7 65
HK0110 Petr Želiezko, HK 7 65
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 4 65
HK0189 Adam Brambora, HK -2 65
HK0165 Ondřej Krátký, HK -2 65
HK0216 Jan Horák, Dobruška 1 64
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 1 64
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 0 64
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 63
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 4 63
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 1 63
HK0138 Miloslav Kozák, HK 13 62
HK0103 Roman Hýsek, HK 10 62
HK0074 Václav Portych, HK 10 62
HK0116 Michal Kekelák, HK 7 62
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 7 62
HK0190 Kamil Brambora, HK 1 62
HK0058 Petra Galová, Urbanice 1 62
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 1 62
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 1 62
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 1 62
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 1 62
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 1 62
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 1 62

ČFL (99. – 126. místo)
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 7 61
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 4 61
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 60
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 10 59
HK0140 Michal Kozák, HK 10 59
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 59
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 7 59
HK0112 Ondra Plas, HK 7 59
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 7 59
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 4 59
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 4 59
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 4 59
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 1 59
HK0109 Růžena Kotková, Černilov -2 59
HK0200 Přemysl Kubánek, HK -2 59
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 7 58
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 58
HK0218 Marie Kadečková, HK 7 57
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 1 57
HK0080 Martin Cílek, HK -2 57
HK0007 Radek Chlad, Kosičky -5 57
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 13 56
HK0173 Dagmar Horová, Kolín 10 56
HK0049 Romana Hniková, Lužany 7 56
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 56
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 56
HK0208 Karel Dušek, Prasek 7 55
HK0224 Jan Bednář, HK 1 55

DIVIZE (127. – 151. místo)
HK0158 Jan Musil, Praha 19 53
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 10 53
HK0143 Oldřich Turek, HK 7 53
HK0051 František Hnik ml., Lužany 4 53
HK0050 František Hnik st., Lužany 4 53
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 4 53
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 4 53
HK0089 Monika Hádková, HK 1 53
HK0104 Alena Sejtková, HK -2 53
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice -2 53
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice -5 53
HK0099 Roman Žák, HK 10 52
HK0117 David Pavlíček, HK 7 51
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 50
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 4 50
HK0036 Václav Moník, Ráby 4 50
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 4 50
HK0119 Jakub Uher, Hořice 4 50
HK0197 Eva Lochmanová, HK 1 50
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 0 50
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 7 49
HK0100 Kamil Žák, HK 7 49
HK0094 Marek Horáček, HK 0 49
HK0063 Václav Plíva, Černilov -2 49
HK0199 Radim Formánek, HK -5 48

KRAJSKÝ PŘEBOR (152. – 185. místo)
HK0237 Pavel Tomšík ml., N. Bydžov 13 47
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 47
HK0148 Lenka Michálková, Praha 10 47
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 7 47
HK0243 František Krejčí, N. Bydžov 7 47
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 4 47
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 4 47
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 1 47
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 1 47
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 1 47
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov -5 47
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 1 46
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 46
HK0096 Josef Horáček, HK 0 46
HK0118 Marcel Pilař, HK 0 46
HK0217 Jan Kadečka, HK -2 45
HK0231 Anet Matysová, Nepolisy -2 45
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 44
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 44
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 1 44
HK0212 Johanka Hanušová, HK -5 44
HK0192 David Prokop, HK -5 44
HK0101 Kamila Žáková, HK 1 43
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 0 43
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 1 42
HK0230 Nicol Matysová, Nepolisy 1 42
HK0004 Josef Štayr, Prasek 0 42
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 1 41
HK0035 Marie Moníková, Ráby 1 41
HK0062 František Dědek, Černilov -2 41
HK0168 Jindřich Hora, HK -5 41
HK0073 Vladimír Racek, HK 10 40
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 4 40
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 4 40

I. A TŘÍDA (186. – 212. místo)
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 4 39
HK0087 Anna Hanušová, HK 7 38
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 7 38
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 4 38
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 4 38
HK0120 Miloš Uher, Hořice 4 38
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 1 38
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 1 38
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 38
HK0021 Martin Taichman, Prasek 1 38
HK0180 Pavel Hradecký, HK -2 38
HK0144 Karel Přibyl, HK -2 38
HK0272 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 13 37
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 4 37
HK0227 Štěpánka Senecká, N. Bydžov 4 37
HK0241 Dagmar Krejčová, N. Bydžov 4 35
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 1 35
HK0095 Josef Horáček st., HK 0 35
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady -2 35
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov -2 35
HK0247 Tadeáš Tomšík, N. Bydžov 7 34
HK0222 Tomáš Balatka, HK 1 34
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 33
HK0234 David Maňo, Fořt -2 33
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice -5 33
HK0242 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 4 32
HK0019 Anna Mülerová, Smidary 1 32

I. B TŘÍDA (213. – 242. místo)
HK0262 Petr Mikulka, N. Bydžov 10 31
HK0246 Eliška Morávková, Robousy 1 31
HK0283 Jana Nosková, HK 13 30
HK0235 Patrik Tomšík, N. Bydžov 4 30
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 29
HK0258 Martina Vavřičková, Rokycany 7 28
HK0279 Libuše Kleplová, Petrovice 4 28
HK0253 Krista Plachá, Zásada 4 28
HK0250 Ludmila Čablová, Nepolisy 1 28
HK0263 Pavel Mikulka, N. Bydžov 1 28
HK0255 Helena Plachá, Zásada 10 26
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec 7 26
HK0276 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 7 25
HK0259 Tomáš Vavřička, Rokycany 1 25
HK0257 Jiří Vavřička, Rokycany 1 25
HK0281 Adam Mikulka, N. Bydžov -2 25
HK0287 Jaroslava Mrákotová, HK 7 24
HK0285 Aneta Nosková, HK 7 24
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice 1 24
HK0290 Matěj Pšenička, N. Bydžov 1 24
HK0236 Vojta Tomšík, N. Bydžov 1 24
HK0239 Michaela Vízková, N. Bydžov 1 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24
HK0006 Martin Štayr, Prasek 0 24
HK0228 Vlaďka Matysová, Nepolisy -2 24
HK0254 Ludmila Plachá, Zásada 8 23
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 23
HK0240 Libuše Vízková, N. Bydžov 1 23
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery -2 23
HK0090 Marie Hanušová, HK -5 23

OKRESNÍ PŘEBOR (243. – 270. místo)
HK0266 Lucie Mikulková, Kozojídky 13 22
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 4 22
HK0229 Martin Matys, Nepolisy -2 21
HK0238 Pavel Vízek, N. Bydžov 10 20
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec 4 20
HK0244 Adéla Šustrová, N. Bydžov 4 20
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 4 20
HK0270 Monika Kleplová, Petrovice 4 19
HK0274 Miroslav Krejčí, Lužec 4 19
HK0251 Jana Šafaříková, Lánov 4 19
HK0269 Adéla Kleplová, N. Bydžov 1 19
HK0271 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 1 19
HK0248 Katka Tomšíková, N. Bydžov 1 19
HK0252 Václav Vejdělek, Lánov 1 19
HK0261 Milan Vlček, Mirošov 1 19
HK0221 Leona Balatková, HK -5 19
HK0293 Věra Balatková, Zásada 10 17
HK0249 Alena Tomšíková, N. Bydžov 5 17
HK0245 Radka Morávková, N. Bydžov 1 17
HK0223 Jaroslav Balatka, Třebechovice 4 16
HK0280 Milan Klepl, Petrovice 1 16
HK0278 Anna Ondrušková, Loukonosy -2 16
HK0267 Martin Klepl, N. Bydžov -5 16
HK0282 Tomáš Nosek, HK 4 15
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 15
HK0284 Tomáš Nosek ml., HK -2 15
HK0289 Dana Pšeničková, N. Bydžov -2 15
HK0295 Jaroslava Krejčí, Zásada 7 14

III. TŘÍDA (271. – 290. místo)
HK0277 Lucie Ondrušková, Loukonosy 4 13
HK0256 Anna Dumková, Zásada 1 13
HK0273 Václav Krejčí, St. Bydžov -2 13
HK0264 Jolana Mikulková, N. Bydžov -2 13
HK0260 Hana Vlčková, Mirošov -2 13
HK0233 Natálie Machová, Fořt 1 12
HK0226 Tomáš Novák, N. Bydžov -2 12
HK0300 Vlasta Vejdělková, Lánov 7 11
HK0294 Josef Krejčí, Zásada 4 11
HK0292 Martin Balatka, Zásada 1 11
HK0297 Marie Šindelářová, Zásada 1 11
HK0225 Žaneta Nováková, N. Bydžov 4 10
HK0275 Jana Krejčová, Lužec -2 10
HK0286 Josef Mrákota, HK 7 9
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek -2 9
HK0299 Milan Klíma, Vrchlabí 1 8
HK0288 Jan Pšenička, N. Bydžov 4 6
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6

IV. TŘÍDA (291. – 310. místo)
HK0298 Alena Klímová, Vrchlabí 4 5
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0301 Radim Šafařík, Vrchlabí -2 5
HK0306 Anežka Spálená, HK 4 4
HK0305 Dominik Spálený, HK 4 4
HK0268 Jana Kleplová, N. Bydžov 1 4
HK0265 Vojta Mikulka, Kozojídky -2 4
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0291 Karel Balatka, Zásada 1 2
HK0308 Jiří Černý, HK 1 1
HK0303 Jana Konopná, HK 1 1
HK0302 Martin Konopný, HK 1 1
HK0310 Jan Melounek, N. Bydžov 1 1
HK0304 Monika Spálená, HK 1 1
HK0307 Honzík Spálený, HK 1 1
HK0309 Josef Trojan, HK 0 1
HK0232 Marcela Machová, Fořt -2 0
HK0296 Jolana Krejčí, Zásada -2 -1
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 1 -5

Družstva:

1. místo
Fíra team (vyhrává sud piva) 15 252
2. místo
Rychlá rota 24 243
3. místo
Sokolíci Lhota p. L. 15 229
4. místo
Taichmanovi 18 210
5. místo
Ledničky 12 208
6. místo
Wotrok A 24 201
7. místo
PVT klub 12 198
8. místo
Železní hadi 21 189
9. – 10. místo
Kotva 9 186
Kozáci 33 186
11. místo
Bosna 6 169
12. místo
FC Lužany 15 162
13. místo
Ferona 10 14 159
14. – 16. místo
T.T.I.Team 6 144
Romanž 18 144
Wotrok B 3 144
17. místo
Sony Team 24 141
18. místo
FC Koloděje 6 138
19. místo
Akaka 0 130
20. místo
Monk Team 6 129
21. místo
Wotrok C 3 117
22. místo
Fanynky 15 114
23. místo
FC Kobylky team 12 113
24. místo
Jiskra Prasek „D“ 0 109
25. místo
Berani 3 108
26. místo
Přibyl family 3 105

Autor: Petr Tomeš, Redakce

20.6.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Ostatní úředníci 30 000 Kč Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) FINANČNÍ ŘEDITEL/-KA. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 60000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: FINANČNÍ ŘEDITEL/-KA, - pracovní poměr: PP na dobu neurčitou, - náplň práce: řízení účetního oddělení, operativa s jednotlivými řediteli a plnění úkolů, - požadujeme: ÚSO s maturitou, nutná praxe v ekonomii a podvojném účetnictví, řízení pohledávek, cash flow, jednání s dodavateli, nutná samostatnost, - nabízíme: kariérní růst, provize z úspor, po prokázání kvalifikace a aktivity služební automobil, dále práci v nových a komfortních prostorách, - v případě zájmu nás kontaktujte: Adamíra Roman na tel. 734 362 898 nebo emailem na: adamira.roman@logex.cz. Pracoviště: Logex logistics s.r.o. - provozovna hradec králové, Piletická, č.p. 486, 503 41 Hradec Králové 7. Informace: , . Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Ostatní pracovníci ostrahy a 15 000 Kč Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy VYKONAVATEL/-KA EXEKUTORA. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: VYKONAVATEL/-KA EXEKUTORA, - PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, - Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík (práce s penězi), komunikativnost na vysoké úrovni, - Vhodné pro bývalé členy ozbrojených složek (PČR, bezpečnostní agentura apod.), - Nabízíme: provize, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: marketa.hlavsova@exekutorstika.com. Pracoviště: Judr. ing. martin štika - soudní exekutor, Velké náměstí, č.p. 162, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Márkéta Hlavsová, +420 604 264 105. Právo - Právo Právník 30 000 Kč Podnikoví právníci PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA (agenda veřejných zakázek). Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA (agenda veřejných zakázek), - Požadujeme VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda. , - Uvítáme kandidáta s prokazatelnou znalostí zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek., - Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 12. platová třída. , - Bližší informace včetně náležitostí přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.kr-kralovehradecky.cz v sekci Volná místa. , - Uzávěrka podání přihlášek je 20.12.2018.. Pracoviště: Královéhradecký kraj, Pivovarské náměstí, č.p. 1245, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Ladislava Ješinová, +420 495 817 301. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 14 000 Kč Pomocní pracovníci při přípravě jídla POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, - PP na dobu neurčitou, nástup ihned, , - Požadujeme: zdravotní průkaz, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu kontaktujte: Karel Martin, tel.: 774 976 194, e-mail: mexita-mk@seznam.cz. Pracoviště: Restaurace mexita hradec s.r.o. ., Velké náměstí, č.p. 148, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Martin Karel, +420 774 976 194.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalová příprava: Výběr OFS Hradec - Třebeš B.

Vítězná premiéra okresního výběru mužů

Ilustrační foto.

Šipkaři zápolili u elektronických terčů o další soutěžní body

Politika by neměla mít sport za rukojmí

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Mění fotbalový Hradec k obrazu svému. Zdenko Frťala, od léta trenér Votroků, to (minimálně) výsledkově zvládá.

Hrdina týdne v regionu: Radilův večer - gól a první hvězda zápasu

Východní Čechy - Parádní kousek! Hokejový útočník Lukáš Radil se v 55. minutě utkání dostal za brankou k puku, vybruslil před brankáře a bekhendem zavěsil. Pardubický odchovanec, který rovněž absolvoval v junáckých letech zápasové epizody v Hradci Králové a Vrchlabí, takto rozhodl o výhře San Jose Sharks v Arizoně 5:3.

Jičín konečně vyhrál! Lovosicím nedal šanci

Východní Čechy, Jičín /FOTO/ - Po několika zápasovém trápení házenkáři Jičína konečně zabrali a na domácí palubovce přejeli Lovosice jasně 31:23.

Trutnovská tvrz padla. Lvice rozhodly drtivým nástupem

Trutnov, Hradec Králové /FOTO/ - Zaslouženým vítězstvím hostujícího družstva skončilo úvodní východočeské derby Ženské basketbalové ligy, v němž hráčky trutnovské Lokomotivy nestačily na rivalky z krajské metropole, jimž podlehly rozdílem jednadvaceti bodů.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 18 15 1 2 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3. FK Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 9 4 5 29:15 31
6. FC Fastav Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 6 6 6 17:17 24
8. FK Mladá Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9. FK Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10. SFC Opava 18 6 2 10 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 5 4 9 23:42 19
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT