Jedenácté dějství vyhrála Pelikánová

V jedenáctém dějství o dílčí prvenství usilovalo hned devětadvacet (!) tipujících, kteří získali jedenáct bodů. Vítězkou se nakonec stala Martina Pelikánová z Převýšova (startovní číslo HK0207), pro kterou rozhodl fakt, že byla nejblíže Supertrefě (celkový počet branek ve všech deseti odehraných utkání – v zápasech jedenáctého kola padlo dohromady 49 gólů).

Prosíme úspěšnou soutěžící, aby co nejrychleji kontaktovala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny pro výherce kola. Získává chutný pivní balíček od královédvorského pivovaru Tambor.

Tipované duely 11. kola:
1.    FC Hradec Králové – Karviná  (3:4) 2
2.    FK Dobrovice – SK Převýšov (1:1) 0
3.    Chrastava – FK Kratonohy     (1:1) 0
4.    Libčany – Vysoká n. Labem    (4:1) 1
5.    Loko Hradec – Černilov          (6:3) 1
6.    Jičín B – Spartak Kobylice       (1:3) 2
7.    Smiřice – Lípa nad Orlicí           (2:4) 2
8.    Cerekvice – Syrovátka            (5:1) 1
9.    Jiskra Prasek – Ohnišťany        (2:1) 1
10.    Kobylice B – Červeněves B     (5:0) 1

Supertrefa: V deseti odehraných duelech padlo dohromady 49 branek.

Průběžné pořadí po 11. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 7. místo)
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    5    71
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    11    70
HK0046    Karel Dušek, Prasek    8    70
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    8    70
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    11    65
HK0141    Markéta Pilařová, HK    8    64
HK0193    Maruška Plodrová, Zdechovice    8    62

EVROPSKÁ LIGA (8. – 30. místo)
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    11    61
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    8    61
HK0042    Alois Dejl, Jičín    8    61
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    8    61
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    8    58
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    8    58
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    5    58
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    5    58
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    11    55
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    11    55
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    8    55
HK0020    František Chvojka ml., Roudnice    2    55
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    8    53
HK0016    Václav Munzar, HK    0    53
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    8    52
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    5    52
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    5    52
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    52
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    5    52
HK0154    Petr Vacek, HK    5    52
HK0104    Tomáš Chabada, HK    2    52
HK0197    Matěj Zima, Prasek    5    50
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    2    50

I. LIGA (31. – 52. místo)
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    5    49
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    49
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    5    49
HK0091    František Hnik, Lužany    2    49
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    2    49
HK0116    Markéta Pražáková, HK    2    49
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    -4    49
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    8    47
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    2    47
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    -1    47
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    46
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    8    46
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    8    46
HK0056    Martin Taichman, Prasek    8    46
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    5    46
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    2    46
HK0090    Václav Polívka, HK    2    46
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    2    46
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    11    44
HK0226    Radek Zima ml., Prasek    8    44
HK0011    Miloš Uher, Hořice    5    44
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    0    44

FNL (53. – 75. místo)
HK0083    Michal Kozák, HK    11    43
HK0058    Josef Taichman, Prasek    11    43
HK0019    František Chvojka st., Roudnice    8    43
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    43
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    43
HK0177    Roman Hýsek, HK    5    43
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    2    43
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    2    43
HK0092    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    -1    43
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    -1    42
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    11    41
HK0216    Petr Koza, HK    8    41
HK0217    Jana Kozová, HK    8    41
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    11    40
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    11    40
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    11    40
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    5    40
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    5    40
HK0089    František Hnik ml., Lužany    2    40
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    2    40
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    0    40
HK0002    Zuzana Plecháčková, V. Koloděje    -4    40
HK0139    Marcel Pilař, HK    0    39

ČFL (76. – 98. místo)
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    11    38
HK0198    Radek Zima, Prasek    11    38
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    0    38
HK0012    Jakub Uher, Hořice    -1    38
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    5    37
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    37
HK0086    David Zelený, Pardubice    5    37
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    5    37
HK0106    Petr Cílek, HK    2    37
HK0112    Zdena Havránková, HK    2    37
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    2    37
HK0115    Ladislav Havránek, HK    -1    37
HK0223    Monika Hádková, HK    5    36
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    0    36
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    11    35
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    11    35
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    8    35
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    5    35
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    5    35
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    2    35
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    2    35
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    0    35
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    0    35

DIVIZE (99. – 125. místo)
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    8    34
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    8    34
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    34
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    2    34
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    2    34
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    2    34
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    34
HK0103    Jiří Chabada, HK    -4    34
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    11    33
HK0148    Radek Sejtko, HK    0    33
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    0    33
HK0209    Vladislava Andrysíková, Převýšov    11    32
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    5    32
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    0    32
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    11    31
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    8    31
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    5    31
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    5    31
HK0024    Martin Šmied, Smržov    5    31
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    31
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    2    31
HK0107    Martin Cílek, HK    2    31
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    2    31
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    2    31
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    31
HK0025    Vladimír Racek, HK    0    31
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    -1    31

KRAJSKÝ PŘEBOR (126. – 149. místo)
HK0199    Pavel Brett, Králíky    11    30
HK0222    Jan Hanuš, HK    8    30
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    0    30
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    0    30
HK0170    Klára Zámečníková, HK    -4    30
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    2    29
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    0    29
HK0228    Věra Mikasová, N. Bydžov    11    28
HK0230    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    11    28
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    5    28
HK0067    David Hubený, Převýšov    5    28
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    5    28
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    5    28
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    5    28
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    5    28
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    0    27
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    0    27
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    11    25
HK0229    Petr Mikas, N. Bydžov    11    25
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    8    25
HK0108    Monika Cílková, HK    5    25
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    5    25
HK0085    Miloslav Kozák, HK    2    25
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    -1    25

I. A TŘÍDA (150. – 179. místo)
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    11    23
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    5    23
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    2    23
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    2    23
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    0    23
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    0    23
HK0231    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    11    22
HK0165    Roman Žák, HK    11    22
HK0119    Roman Kupka, Polánky    8    22
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    8    22
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    8    22
HK0164    Kamil Žák, HK    8    22
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    5    22
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    22
HK0087    Milan Řehák, Libotov    2    22
HK0156    Petr Želiezko, HK    2    22
HK0206    Roman Machač, HK    0    22
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    -4    22
HK0003    Miloš Plecháček st., V. Koloděje    8    19
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    5    19
HK0110    Petra Galová, Urbanice    5    19
HK0114    David Havránek, HK    5    19
HK0006    Václav Moník, Ráby    5    19
HK0005    Marie Moníková, Ráby    2    19
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    2    19
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    19
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    0    19
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    -1    19
HK0175    Michal Šulc, Černilov    -1    19
HK0113    Michal Tvrdek, HK    -1    19

I. B TŘÍDA (180. – 201. místo)
HK0188    Bohumil Rulf, HK    0    18
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    0    18
HK0190    Karel Přibyl, HK    8    17
HK0094    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    17
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    2    17
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    -1    17
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    8    16
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    16
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    -1    16
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    -1    16
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    0    15
HK0149    Alena Sejtková, HK    5    14
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    5    14
HK0080    Michal Portych, HK    0    14
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    5    13
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    13
HK0225    Marie Hanušová, HK    2    13
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    2    13
HK0159    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    2    13
HK0219    Marek Horáček, HK    0    12
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    0    12
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    0    12

OKRESNÍ PŘEBOR (202. – 228. místo)
HK0246    František Vlášek, N. Bydžov    11    11
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    2    11
HK0138    Michal Kekelák, HK    0    11
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    -1    11
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    2    10
HK0163    Kamila Žáková, HK    -1    10
HK0218    Ivan Dušek, HK    -1    9
HK0244    Milan Matys, N. Bydžov    8    8
HK0245    Jaroslava Matysová, N. Bydžov    8    8
HK0243    Jiřina Vlášková, Prasek    8    8
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    0    8
HK0240    Jiřina Tipér, N. Bydžov    0    8
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    -1    8
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    -4    8
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    7
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    7
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    7
HK0155    Marie Vacková, HK    -1    7
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0247    Josef Vlášek, Prasek    5    5
HK0232    Dominika Kezívová, Neznámo    0    5
HK0234    Jana Kezívová, Neznámo    0    5
HK0081    Václav Portych, HK    0    5
HK0241    Alois Tipér, N. Bydžov    0    5
HK0236    Ondřej Tipér, N. Bydžov    0    5
HK0239    Jiřina Tipovač, N. Bydžov    0    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    0    5

III. TŘÍDA (229. – 247. místo)
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    11    4
HK0204    Dana Machačová, HK    0    4
HK0233    Jožo Kezív, Neznámo    0    2
HK0237    Jan Tipovač, N. Bydžov    0    2
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    8    1
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0235    Ján Kezív, Neznámo    0    -1
HK0238    Zdeněk Tipér, N. Bydžov    0    -1
HK0242    Alois Tipovač, N. Bydžov    0    -1
HK0227    Andrea Neumannová, HK    0    -2
HK0162    Monika Žáková, HK    -4    -2
HK0161    Barbora Šimůnková, Předměřice    0    -3
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    0    -6
HK0205    Daniel Machač, HK    0    -8
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    -4    -8
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    -4    -8
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    0    -9
HK0220    Josef Horáček, HK    0    -12
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    0    -12