Liberec, Hradec Králové - Již 11. ročník Memoriálu Vladimíra Housy se hrál na umělé trávě v blízkosti libereckého stadionu U Nisy. Zvítězily zde fotbalistky Hradce Králové před druhým Libercem a třetí Plzní. Zápasy trvaly 60 minut, hrálo se systémem každý s každým.

V prvním duelu s domácím Libercem otevřela skóre otevřela střelou z přímého kopu hradecká Brázdová. Na rozdíl dvou branek zvýšila z dorážky Kutifelová. Domácí poté mohly snížit, Jarchovská však trefila jen tyč a tři body tak braly Východočešky.

Na úvod druhého utkání s Plzní nastřelila brankovou konstrukci Hrbková, ta samá hráčka následně v 19. minutě mířila už přesně a Hradec šel do vedení. Další gól přidala Strýhalová a skóre uzavřela Novotná.

Svěřenkyně trenéra Jiřího Dvořáka tedy ze dvou zápasů vytěžily dvě výhry, přičemž ani jednou neinkasovaly, a měly jisté vítězství na turnaji.

V posledním zápase šlo o konečné druhé místo. Pořádající tým v něm rozstřílel plzeňskou Viktorku.

Výsledky: FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové 0:2, FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň 3:0, FC Viktoria Plzeň – FC Slovan Liberec 1:5.

Konečné pořadí: 1. FC Hradec Králové 6 bodů, 2. FC Slovan Liberec 3 b., 3. FC Viktoria Plzeň 0 b.   (jh, ld)