Celek z Hradecka rozhodl o své výhře už během první čtvrthodinky. Skóre otevřel v 6. minutě Matoušek. O chvíli později se prosadil Daněk. Ani tak nic lehkého na Černilov nečekalo. Ve zbytku zápasu se hrála vyrovnaná partie.

„Zápas s Opočnem bude všechny soupeře bolet, stejně jako nás. Nám se podařil vstup do zápasu a dva rychlé góly určily konečný výsledek. Vidět byl střelec branky Daněk a Vrběcký,“ řekl domácí kouč Jaroslav Kosina.

Jeho svěřencům se podařilo neinkasovat a vyzrát tak na taktiku soupeře. „Hráli dlouhé nakopávané balóny od stoperů,“ potvrdil Kosina a k Opočnu dodal: „Velmi se mi líbil hráč Smola.“

Černilov přitom nezažíval až do víkendu vydařené období. Nejprve ve šlágru 20. kola nestačil doma 1:2 na Velichovky. Potom prohrál dokonce v Teplicích nad Metují. Až teď se z mírné výsledkové krize dostal a nutno podotknout, že po velmi dobrém výkonu. „Celkově tým zápas skvěle odmakal a máme po dvou porážkách opět vítězství,“ dodal Kosina.

V neděli od 17 hodin se černilovští fotbalisté představí na hřišti předposledního Hronova. V tuto chvíli ztrácejí bod na první Velichovky a o skóre jsou před béčkem Náchoda. Do konce ročníku zbývá pět kol.

Černilov – Opočno 2:0

Fakta – branky: 6. Matoušek, 15. Daněk. Rozhodčí: Kafka – Matějka, Tryzna. ŽK: Jaborník, Brom – Brožek, Jech. Diváci: 120. Poločas: 2:0.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...