Viktoria Žižkov - Chrudim 3:1

Fakta – branky: 25. a 75. Kodr, 45+1. Petrášek – 46. Sixta. Rozhodčí: Vaňkát. ŽK: 2:2. Diváci: 1715. Poločas: 2:0. FK Viktoria Žižkov: Soukup – Šandera, Petrášek, Kodr, Šimkovský – Podrazký (82. Mudr), Křeček (65. Hurka), Pavlata – Dočekal (86. Svatonský), Marek (78. Klán), Volek (75. Trýzna). MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Luptovský, Krčál, Mastík – Kesner, S. Langr, Sixta (79. Hauf), M. Langr (46. Ráliš), Kratochvíl (83. Opina) – Rybička (75. Tlapák).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Věděli jsme, kam jedeme, Viktorka rozhodně nehraje na náhodu. Chtěli jsme se dobře připravit, i když jsme byli ve složité situaci, kdy nám vypadli dva stopeři. Což pro nás byla rána, jelikož nemáme posty zdvojené. Směrem dozadu si kluci svoje vcelku uhráli, výstavba kombinace ale vázla. I když se Viktorce občas nedařila souhra, má standardky a pro ně správné typy. Připravovali jsme se na ně, ale špatně. Hráči soupeře si na balony krásně naskočili a trestali nás. Po změně stran jsme utkání zdramatizovali. Nastoupili jsme s vyšším odhodláním, snížili jsme, což se na hře projevilo. Byla vyrovnanější. Víc, než kontaktní gól jsme ale nevytěžili, a když jsme dostali branku na 1:3, věděl jsem, že je po zápase."

Převýšov - Benešov 4:0

Fakta – branky: 14. T. Labík, 23. Mareš, 25. Urbanec, 76. J. Labík. Rozhodčí: Makovička. ŽK: 1:1. Diváci: 220. Poločas: 3:0. SK Převýšov: Stejskal – Veselka, J. Černý, Plašil, Špidlen – Urbanec (66. Bláha), Vobejda, Zorvan (73. Sedláček), Mareš (77. Novák) – T. Labík (60. Doležal), Bastin (70. J. Labík). SK Benešov: Tetour – Večeřa, Braný, Laštovka, Zákostelský – Brejcha, Vopat, Šumský, Kačaba – Rejhon (72. Cvrček), Skopec (49. Farkaš).

Tomáš Hrabík, trenér Převýšova: „Velmi důležité utkání s Benešovem jsme zvládli. Rozhodli jsme ho již po pětadvaceti minutách, kdy jsme vedli 3:0. Soupeř se nezmohl takřka na nic, takže můžeme říct, že zbytek zápasu jsme dohráli ve zcela poklidném tempu a ještě jsme přidali jednu branku. Doufám, že nám tato výhra pomůže k záchraně."

Další výsledky – 31. kolo: Most – Tachov 2:3, Domažlice – Štěchovice 2:0, Dobrovice – Benátky n. J. 2:0, Táborsko B – Králův Dvůr 1:1, pen. 2:4, Brozany – Vltavín 0:0, pen. 5:6, Jirny – Čáslav 4:2, Kolín – Zápy 1:2.