Naopak Převýšov výsledkově neuspěl a podlehl Vyšehradu. O dvougólové vedení přišel proti Chomutovu Union, v závěru navíc inkasoval potřetí.

Chrudim – Štěchovice 2:0

Fakta – branky: 9. Kopecký, 36. Vácha. Rozhodčí: Makovička (Tábor). ŽK: 2:1. Diváci: 305. Poločas: 2:0. MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Drahoš, Radouš, Řezníček – Kesner (79. Nadrchal), Vodrážka, Sixta (60. Vladyka), Kopecký (77. Dostálek) – Kučera (71. Holub), Vácha (82. Langr). TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda (62. Jiroušek), Müller, Prosek, Novák (43. Baubín), Hřebeček (46. Cienciala), Pánek, Hudec (46. Pavlík), Jakobovský, Laušman (46. Říha).

Pavel Jirousek, trenér MFK Chrudim: „Naše vítězství je naprosto zasloužené, na hře týmu byl znát viditelný posun. Jen mě trochu mrzí, že jsme výhru neokořenili po vypracovaných akcích dalšími brankami."

Převýšov – Vyšehrad 0:2

Fakta – branky: 33. z pen. Jukl, 52. Hendrych. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. SK Převýšov: Ottmar – Kouřil, Jarkovský, Hock, Čermák – Černý (46. Kučera) – Urbanec, Kopáč (75. Labík), Šultes (70. Jan Dvořák), Novák (52. Doležal) – Prokeš (64. Sedláček). FK Slavoj Vyšehrad: Mokrohajský – Kolařík, Hendrych, Nosek, Stejskal – Kabele (86. Ivančo), Schön, Kočí (83. Rybařík), Smolák (62. Ansuma) – Jukl (72. Just), Kalaš (88. Doksanský).

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Úvodních třicet minut z naší strany nebylo moc dobrých, což vyústilo inkasovaným gólem z pokutového kopu. Poté jsme sice měli více ze hry, ale strašně málo jsme se dostávali do zakončení."

Union 2013 – Chomutov 2:3

Fakta – branky: 27. Faitl, 42. Hájek z pen. – 54. a 76. z pen. Pikl, 84. Strada. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 2:4. Diváci: 255. Poločas: 2:0. Union 2013: Nguyen – Živnůstka, Faitl, Žalman, Rozsévač – Fejk, Hájek, Holeček, Janda (85. Veselka) – Janouch (60. Motyčka), Macháček. Chomutov: Zaťko – Tomášek, Hyneš, Bohata, Kwame – Hanich, Pikl, Doksanský (75. Nobst), Ježdík (75. Kukačka) – Strada, Klimeš.

Viktor Pařízek, trenér SK Union 2013: „V I. půli jsme hráli dobře, na těžkém terénu si vytvořili dobré situace a vedli 2:0. Úplně nepochopitelně jsme se však po přestávce nechali od soupeře zatlačit, kupili chyby a byli zato potrestáni. Ještě za stavu 2:2 jsme měli gólovku, ale nedali ji."

Další výsledky – 8. kolo: Vltavín – Admira 1:1, pen. 1:3, Králův Dvůr – Zápy 3:2, Jirny – Benešov 3:0, Meteor Praha – Písek 3:2, Louňovice – Bohemians 1:2, Domažlice – Čáslav 1:0.

1.    Jirny                8    5    2    0    1    16:7      19
2.    Domažlice        7    5    1    1    0    19:4      18
3.    Louňovice        8    6    0    0    2    20:8      18
4.    Bohemians       8    5    1    1    1    14:6      18
5.    Králův Dvůr      8    4    1    2    1    21:9      16
6.    SK Union 2013 8    4    1    0    3    10:10    14
7.    Loko Vltavín      8    4    0    2    2    10:7      14
8.    Štěchovice        8    2    2    2    2      9:6      12