Jirny – Chrudim 3:0

Fakta – branky: 11. Teplý, 36. a 62. Bukač. Rozhodčí: Koval. ŽK: 1:0. Diváci: 180. Poločas: 2:0. Jirny: Ducheček – Parys, Stehlík, Kejha, Dubský, Nečas, Vandas (46. Vacek), Teplý (63. Sentarija), Bukač (82. Tokar), Smola, Pokorný (88. Šulc). Chrudim: Vostradovský – Adámek, Drahoš, Radouš, Řezníček – Dostálek, Vodrážka (86. Hauf), Sixta (75. Vácha), Kesner, Kopecký (75. Nadrchal) – Holub (65. Kučera).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Utkání pro nás definitivně skončilo závěrečným hvizdem. Veškerá naše soustředěnost teď směřuje k následujícímu domácímu utkání s Čáslaví."

Králův Dvůr – Převýšov 2:5

Fakta – branky: 65. Šlapák, 84. Sabou – 7. Šultes, 10. Urbanec, 30. a 38. Sedláček, 68. Kučera. Rozhodčí: Němec. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 0:4. Králův Dvůr: Krček – Tarczal (46. Kvída), Šilhavý, Tregler (46. Šípek), Husák – Procházka (46. Koukal), Sabou, Soldát (46. Kdolský), Petr – Krbeček, Šlapák (82. Kraus). Převýšov: Ottmar – Doležal, Jarkovský, Kouřil, Špidlen – Labík (68. Bodlák), Dvořák (77. Kopáč), Šultes (82. Černý), Urbanec – Prokeš (63. Kučera), Sedláček (85. Hock).

Tomáš Hrabík, asistent trenéra Převýšova: „Zažili jsme poločas snů, který jsme vyhráli 4:0. Druhá půle se jen dohrávala ve volném tempu. Po zásluze jsme zvítězili. Chválím celý tým, zvláště za první půli."

Vltavín – Union 2013 1:2

Fakta – branky: 78. Abena – 33. Žalman, 45. Janda. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:2. Diváci: 350. Poločas: 0:2. Vltavín: Čaba – Zelenka (82. Klavík), Krimlák, Bureš, Pozníček – Klán (46. Předota), Krolop (70. Turák), Valíček, Abena, Roubal – Hodas. Union: Nguyen – Faitl, Gazdík, Žalman, Motyčka – Holeček (88. Živnůstka), Rozsévač, Bastin (79. Veselka, 93. Haken), Janda – Janouch (46. Ševčík), Macháček.

Petr Ježek, sekretář Unionu: „Soupeř začal zostra, agilní byl hlavně exsparťan Abena. Dokázali jsme však vsítit dva góly, zvláště druhý byl důležitý. Tím jsme otupili tlak soupeře a do snížení byli nebezpečnější. V závěru domácí zatápěli a v 92. minutě trefili tyč. Odehráli jsme venku dobré utkání, za tři body jsme rádi."

Další výsledky – 15. kolo: Domažlice – Meteor 4:2, Admira – Bohemians 1:2, Benešov – Písek 2:0, Čáslav – Chomutov 2:1, Štěchovice – Vyšehrad 0:1, Zápy – Louňovice 2:2, pen. 3:1.

1.    Bohemians Pr.    15    12    1    1    1    34:11    39
2.    Louňovice    15    10    0    1    4    31:16    31
3.    Domažlice    15    8    3    1    3    32:19    31
4.    Jirny    15    8    3    1    3    27:16    31
5.    Zápy    15    7    2    1    5    25:23    26
6.    SK Union 2013    15    7    2    1    5    18:17    26
7.    Vyšehrad    15    8    1    0    6    27:29    26
8.    Králův Dvůr    15    6    2    3    4    31:21    25