Převýšov - Benátky n. J. 1:0

Fakta – branka: 89. T. Sedláček. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 1:0. Diváci: 275. Poločas: 0:0. Převýšov: Petr – Veselka, Jarkovský, Karal, Špidlen – J. Labík (46. Krejčík), T. Sedláček, L. Kraják (46. Novák, 91. Černý), Zezula (78. Věchet), T. Labík – Bastin. Benátky: Bojčuk – Žaloudek, Špilár, Karásek, Šíma – Knobloch, M. Sedláček, Sudek, Horák (78. Korec) – Kamlach (65. Lacek), Borovička (82. Jiránek).

Tomáš Hrabík, trenér Převýšova: „Všichni očekávali, že vyhrajeme, proto to bylo pro nás složité. Hosté byli kvalitní, v určitých fázích i lepší a měli šance. Nakonec jsme to prolomili ze standardky. Jsme nesmírně rádi, že jsme získali tři body, i když hra nebyla optimální."

Olympia Hradec - Štěchovice 3:0

Fakta – branky: 2. Jukl, 11. a 61. Piták. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 1:3. Diváci: 215. Poločas: 2:0. Olympia: Frydrych – Duben, Novotný, Šťastný (57. Strasser) – Poděbradský (34. Ličman), Demeter, Piták (79. Korba), Ptáček (62. Kuťák) – Prošek, Jukl, Očovan (84. Kosař). Štěchovice: Soukup – Busta, Švejda, Košata (72. Bulíř), Kučera – Batka (82. Šum), Novák (57. Halbich), Jakobovský, Verner (64. Beneš) – Maršálek, Mareš (79. Hřebeček).

Miloš Sazima, trenér Olympie: „V 11. minutě jsme vedli 2:0. Před přestávkou jsme přežili penaltu soupeře. Vítězství jsme ubojovali, moc krásy tam tentokrát nebylo, ale tři body jsme získali zaslouženě."

Další výsledky – 17. kolo: Vyšehrad – Táborsko B 3:1, Písek – Dobrovice 4:1, Litoměřicko – Domažlice 1:0, Kr. Dvůr – Vltavín 3:1, Hořovicko – Benešov 1:0, Jirny – Zápy 3:2.

1.    Převýšov    9    6    1    2    0    17:4    22
2.    Olympia Hradec     9    6    1    1    1    26:9    21
3.    Jirny    9    6    1    0    2    28:12    20
4.    Vyšehrad    9    6    0    1    2    17:9    19
5.    Králův Dvůr    9    5    1    1    2    18:12    18
6.    Loko Vltavín    9    5    0    0    4    22:16    15
7.    Litoměřicko    9    4    1    0    4    12:12    14
8.    Tachov    9    4    1    0    4    13:14    14