Chrudim – Králův Dvůr 2:4

Fakta – branky: 36. Vácha, 44. Luptovský – 6. Laušman z pen., 55. Šípek, 58. a 76. Procházka. Rozhodčí:  Myška. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (81. Procházka). Diváci: 280. Poločas: 2:1. MFK Chrudim: Vostradovský – Adámek, Linhart (61. Drahoš), Radouš, Štěpánek – Jarosz (85. Řezníček), Langr, Vladyka (61. Mastík), Luptovský (59 Nadrchal) – Vácha, Holub. FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Nohýnek, Mikluščák, Pozníček, Petr, Varaďa (90+4. Vdolský), Sabou, Šípek (90+2. Konečný), Glasnovič (72. Neuberg), Laušman (85. Franěk).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Začali jsme špatně, soupeř dostal penaltu a šel do vedení. Pak jsme měli převahu a povedlo se nám otočit, ale úvodní desetiminutovka druhé půle byla studenou sprchou, z níž už jsme se nevzpamatovali."

Převýšov – Sparta Praha B 4:1

Fakta – branky: 38. Kopáč, 41. Urbanec, 44. Jos. Dvořák, 62. Sedláček – 41. Hovorka. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 1:0. Diváci: 800. Poločas: 3:1. SK Převýšov: Koubek – Veselka, Černý, Jarkovský, Špidlen (86. Bodlák) – Jan Dvořák – Doležal (89. Novák), Kopáč, Jos. Dvořák (68. Rezek), Urbanec – Sedláček (81. Kouřil). AC Sparta Praha B: Nguyen – Pauschek, Hovorka, Polom, Nový (46. Konaté) – Reiter, Karafiát (46. Miskovič), Čermák (79. Čavoš), Sýkora – Matoušek (77. Hájek), Pouček.

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Odehráli jsme nejlepší zápas podzimu s nejlepším soupeřem z ČFL. Hrál se oboustranně otevřený fotbal. Musím poděkovat všem klukům za předvedený výkon a divákům za povzbuzování po celý zápas."

Další výsledky – 12. kolo (13. hrané): Chomutov – Karlovy Vary 4:2, Domažlice – Strakonice 3:0, Kolín – Meteor Praha 0:1, Admira Praha – Kunice 4:1, Jirny – Štěchovice 1:0, Čáslav – Roudnice nad Labem 2:0, Zápy – Horní Měcholupy 4:0.

1.     Převýšov      13    8    2    3    23:9      26
2.     Čáslav           13    8    1    4    27:17    25
3.     Sparta B        13    7    3    3    22:15    24
4.     Domažlice      13    6    3    4    21:14    21
5.     Admira Praha  13    6    3    4    19:12    21
6.     Kunice            13    6    3    4    26:20    21
7.     Štěchovice     13    6    3    4    17:12    21
8.     Jirny               13    6    3    4    20:16    21