Chrudim – Králův Dvůr 2:0

Fakta – branky: 26. Adámek, 58. Kopecký. Rozhodčí: Koval (Praha). ŽK: 2:1. Diváci: 260. Poločas: 1:0. MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Radouš, Drahoš, Řezníček – Kopecký (84. Nadrchal), Vodrážka, Mastík (65. Langr), Kesner (84. Luptovský) – Vácha (87. Krčál), Rybička (64. Holub). FK Králův Dvůr: L. Krbeček – Petr, Soldát, Šilhavý, Pilík, Polanský (63. Vybíral), Sabou (85. Eliáš), Šípek, Kraus (79. Junek), T. Krbeček, Řezáč (57. Brandner).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Výhry si cením už z toho pohledu, že Králův Dvůr není náš oblíbený soupeř. Navíc mne hlavně těší, jakým způsobem jsme vyhráli. Utkání jsme měli jasně ve své režii a hosté ani jednou nevystřelili na branku!"

Převýšov – Zápy 1:0

Fakta – branka: 88. Radek Doležal. Rozhodčí: Mudra. Bez karet. Diváci: 235. Poločas: 0:0. SK Převýšov: Petr – Špidlen, Petrášek, Černý, Mareš – Kraják (65. R. Doležal), Kopáč (89. Bodlák), J. Kučera (74. Dvořák), Urbanec (74. Veselka) – Labík (65. Korba), T. Sedláček. SK Zápy: I. Doležal – Putz, Duben, Baloun, Petržílka (87. M. Doležal) – Jelínek, Hakl, Kovařík (81. Snop), Lukashov (65. Jemelík) – Kalivoda, Svoboda.

Tomáš Hrabík, asistent trenéra Převýšova: „Domácí utkání jsme chtěli vyhrát a získat tři body. Vůbec to však nebylo jednoduché. Soupeř byl důrazný a dobře bránil. Vítězný gól se nám podařilo vstřelit až v samém závěru. O to je výhra cennější."

Union 2013 – Domažlice 0:3

Fakta – branky: 21. a 46. Braun, 81. Došlý. Rozhodčí: Matějček. ŽK: 2:1. Diváci: 240. Poločas: 0:1. SK Union 2013: Nguyen – Mokošín, Živnůstka, Gazdík, Rozsévač – Motyčka, Věchet (67. Věchet), Nobst, Janda – Janouch (75. Mejstřík), Macháček. Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Tůma (78. Chocholoušek), Bauer, Bárta – Mužík, Braun, Javorský, Došlý (85. Špírek) – Leitl (87. Vojtko), Roubal (89. Hošek).

Martin Novotný, asistent trenéra Unionu: „Soupeř hrající v psychické pohodě nás vyškolil z jednoduchosti, fotbalovosti a v přístupu k zápasu. Jeho vítězství je naprosto zasloužené. Nám se tím zkomplikovala situace v boji o záchranu."

Další výsledky – 31. kolo: Bohemians Praha – Štěchovice 0:2, Písek – Chomutov 1:3, Meteor Praha – Admira Praha 0:3, Vyšehrad – Čáslav 4:1, Jirny – Loko Vltavín 2:0, Louňovice – Benešov 0:1.

1.    Bohemians Pr.    31    22    3    2    4    60:21    74
2.    Jirny    31    17    5    2    7    52:35    63
3.    Domažlice    31    14    5    4    8    57:38    56
4.    Chrudim    31    15    2    6    8    51:33    55
5.    Vyšehrad    31    17    2    0    12    57:52    55
6.    Převýšov    31    14    3    1    13    55:40    49
7.    Louňovice    31    15    1    2    13    48:39    49
8.    Králův Dvůr    31    10    5    7    9    51:43    47