ČFL: Ústecký nováček urval bod

Východní Čechy - Česká fotbalová liga pokračovala zápasy 17. kola. Ústečtí získali bod, Chrudim a Převýšov sehrály utkání už v pátek.

20.11.2017

Návrat půlmistra z NymburkaFoto: Karel Dvořák

Benátky n. J. - Ústí nad Orlicí 0:0, pen. 3:2

Fakta – rozhodčí: Makovička. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Chleboun, Jeníček, Langer – Habrman, Smejkal (90. Pavlásek), Souček, Vaňous (89. Pinkava), Nikodem (86. Procházka) – Nágl.

Vladimír Chudý, trenér Ústí nad Orlicí: „Do Benátek nad Jizerou jsme si jeli pro bod a tento cíl jsme splnili. První poločas byl vyrovnaný, pozorně jsme bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, což se nám celkem dařilo, bohužel chyběla lepší finální přihrávka. Měli jsme pár nebezpečných rohů, po jednom z nich jsme trefili tyč soupeřovy branky. Ve druhém poločase jsme už nebyli tolik nebezpeční, soupeř měl územní převahu, ale téměř bez šance. V závěru druhého poločasu měl Zdeněk Vaňous velkou příležitost vstřelit branku, bohužel netrefil přesně. Utkání skončilo asi zaslouženou remízou. Penaltový rozstřel zvládli lépe domácí a druhý bod za vítězství si připsali oni.“

Další výsledky – 15. kolo (17. hrané): Písek – Zápy 5:0, Štěchovice – Domažlice 1:0, Dobrovice – Vyšehrad 2:0.
Předehráno v pátek: Nymburk – Chrudim 0:3, Převýšov – Litoměřicko 1:1, pen. 1:3, Jirny – Benešov 2:1, Brozany – Vltavín 1:3, Čížová – Králův Dvůr 0:2.

Hlasujte O nejkrásnější gól roku!

Královéhradecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s Deníkem vyhlásil soutěž O nejkrásnější gól roku 2017. O prvenství se uchází šestice hráčů.