Náchod - Letohrad 0:0

První zahrozil v 5. min. domácí Vodehnal, jeho tečovaná střela Kykala zaskočit nemohla. Po půlhodině hry to byl hostující Gerža, který prověřil z dálky Kobose v domácí brance. O chvíli později vyslal zleva táhlou střelu hostující Hundák, Kobos naštěstí pro domácí zasahovat nemusel.

Pět minut před pauzou se Cekulajevs proháčkoval letohradskou obranou, ale pálil vedle. Největší šanci první půle pak spálil krátce před přestávkou domácí Vodehnal, který zblízka hlavičkoval pouze do gólmana Kykala.

Ve druhé půli převzali iniciativu Náchodští a už v 52. min. musel proti Cekulajevsově přímém kopu zasahovat Kykal. O chvíli později vyzkoušel postřeh letohradského brankáře Zieris. V 63. min. si připsal po trestném kopu hostujícího Stejskala zákrok i Kobos.

Čtvrt hodiny před koncem spálil svou další vyloženou šanci Vodehnal. Na bezbrankovém výsledku už nic nezměnily ani trestné kopy Letohradu v samém závěru utkání.

Hlasy trenérů

Čeněk Celler, trenér FK Náchod–Deštné: „Umřeli jsme na neproměňování brankových příležitostí. Měli jsme jich asi pět, a nedali jsme nic.“

Jaroslav Veselý, trenér FK OEZ Letohrad: „V prvním poločase jsme byli herně lepší a před brankou jsme si počínali nebezpečněji. Ve druhé půlce to bylo naopak a nebezpečnější byl Náchod, který hrozil zejména po standardních situacích. Z mého pohledu je remíza zasloužená, ale myslím si, že bod je pro oba týmy málo. Nikdo nečekal výsledky, které se v ČFL vyrojily a můžeme si o nich myslet své. Je to pro nás problém, že jsme remizovali.“

Fakta - rozhodčí: Černý (Praha). ŽK: 2:1. Diváci: 600. FK Náchod–Deštné: Kobos – Zieris, Kaplan, Kotal, Jirman – Semerák, Kořínek, Srkal, Nejman – Cekulajevs, Vodehnal. FK OEZ Letohrad: Kykal – Adam, Vaniš, Lukeš, Gerža (75. M. Stejskal) – Valta, Honka, Hundák, Kočí (66. Kail) – D. Stejskal, Kříž. (jk, mr, ry)