V krajském přeboru Chlumec remizoval v Jaroměři 1:1 a na penalty padl 3:4. Svěřenci kouče Davida Homoláče vedli po první půli 1:0, ale mohlo to být klidně 3:0, neboť nedali penaltu a další šance. Soupeř je za to po změně stran potrestal.

V I. B třídě skupiny A zasáhly do bojů dva týmy z Hradecka. Poslední Smiřice si připsaly důležité tři body v domácí přestřelce s Nemyčevsí (4:3). Tříbodové vítězství slavili také fotbalisté Skřivan (3:2), kteří si pro něj zajeli do podkrkonošského Rudníku. V průběhu zápasu vedli už 3:0, ale poté polevili, nechali domácí snížit na rozdíl jediného gólu a udělat ze závěru drama.

Ve skupině B překvapily Malšovice, které remizovaly 2:2 a zvítězily v penaltách na půdě Velkého Poříčí, nedávno vedoucího týmu.

Smiřice - Nemyčeves 4:3

Smiřice: Hottmar – Konrád, Korenčík, Koutník, M. Mochan (94. Brom) – Čížek (93. Jaborník), Škarytka, Matějček, J. Mochan – Smrček, Morávek.

Rudník - Skřivany 2:3

Skřivany: R. Hrubeš – Pošík, Žalman, Matějka (78. Kofránek), Kulich (46. Postolka) – Čapek, Tauchman, Brzek, D. Hrubeš – Vysuček (69. Zima), Schubert.

V. Poříčí – Malšovice 2:2, pen. 6:7

Branky: 28. Chmelík, 69. Flaška – 54. Ninger, 76. Krejčí. Poločas: 1:0. Malšovice: Špás – Luňák, Franc, Libřický, Eftlaiš – Ninger (56. Dušánek), Krejčí, Jareš, Brokeš – Soukup (81. Beznoska), Papík (70. Blažek).