Dospělí




Krajský přebor – 17. kolo – 23. a 24. června 2007 – 17.00

A1A1701 Milíčeves – Přepychy Pánek, Staněk, Svoboda – Hulčík⋌ NE
A1A1702 Rychnov n. K. – Kostelec n. O. Dujsík, Hlavsa, Zloch – Košťál⋌ 15.00 SO A1A1703 Libčany – Nová Paka Filip, Kos, Vojka - Fuchs SO A1A1704 Převýšov – Nový Bydžov Moník, Jiřík, Haleš – Bajer 10.15 NE A1A1705 Doudleby – Olympia Hradec Vaníček, Petr Vítek, Čerchan – Pánek SO A1A1706 Černilov – Libáň Korec, Šiling, Šmída – Novák SO A1A1707 Česká Skalice – Náchod-Deštné B Samko, Rožnovský, Franěk – Šotek NE A1A1708 Lhota p. L. – Broumov Horský, Martínek, Slezák – Doležal NE




I. A třída – 15. kolo – 23. a 24. června 2007 – 17.00
A2A1501 Roudnice – Jičín Fajfr, Kubišta, Vojtěch – Prokop ⋌SO
A2A1502 Kunčice – Malšovice Orel, P. Hrabík, T. Hrabík - Mazura⋌ SO
A2A1503 Nový Hradec – Trutnov B Otava, J. Průcha, J. Valenta – dodatečně ⋌SO
A2A1504 Červený Kostelec – Police n. M. Kubišta, Hlavsa, Pára – Machata⋌ NE
A2A1505 Chlumec n. C. – Žacléř Hlaváč, Jehlička, Pánek – Šotek⋌ SO
A2A1506 Dvůr Králové B – Lázně Bělohrad Mlíkovský, Korec, Šiling – Šolc Jar. ⋌NE
A2A1507 Vrchlabí – Rudník Brejcha, Šmída, Gereg – dodatečně ⋌NE




I. B třída – skupina A – 15. kolo – 23. a 24. června 2007 – 17.00
A3A1501 Mostek – Miletín Liebisch, Šmolka, Vojtěch – Wolf ⋌SO
A3A1502 Jičín B – Hlušice Dostál, Kött, Janota – Bartoš ⋌NE
A3A1503 Železnice – Sobotka Kalaš, Vaníček, Jansa – Přibyl⋌ NE
A3A1504 Staré Buky – Pecka Vašíček, Vancl, Tryzna – Koňák⋌ 14.00 SO
A3A1505 Nový Bydžov B – Lánov Kučera, Urbánek, T. Novotný – dodatečně⋌ SO
A3A1506 Kosičky – Robousy Nožka, Králíček, D. Bárta – Skalický⋌ NE
A3A1507 Hořice – Hostinné Votruba, Arnošt, Pešava – Hasan NE




I. B třída – skupina B – 15. kolo – 23. a 24. června 2007 – 17.00
A3B1501 Kratonohy – Nové Město Janota, Mlíkovský, Svoboda – dodatečně⋌ SO
A3B1502 Babí – Dohalice Jindáček, Jehlička, Němeček – Vašata ⋌NE
A3B1503 Hronov – Černíkovice Lavrenčíková, dod., dod. – Doležal ⋌SO
A3B1504 České Meziříčí – Častolovice Roman, Malý, Kazda – Šolc Petr ⋌NE
A3B1505 Jaroměř – Opočno Špáta, Vídeňský, Medlík – Svoboda ⋌NE
A3B1506 Teplice n. M. – Velké Poříčí Hušek, Janeček, Zeman – Hubička ⋌SO
A3B1507 Ohnišov – Vamberk Franěk, Rožnovský, Králíček – Židík⋌ SO


Dorost




Krajský přebor staršího dorostu – 19. kolo – 23. a 24. června 2007
C1A1901 Rychnov n. K. – volno
C1A1902 Nové Město – RSCM Rozkoš Vancl, Pálka⋌ 17.00 NE
C1A1903 Babí – Dvůr Králové Pálka, okr.⋌ 12.30 SO
C1A1904 Kunčice – Červený Kostelec (hř. Kunčice) T. Hrabík, P. Hrabík, Janata ⋌14.45 SO C1A1905 Nový Hradec – Olympia Hradec Vojtěch, Orel, Hájek 15.30 NE
C1A1906 FKM Úpa – Dobruška Korec, Mlíkovský, Šiling ⋌20. 6. 18.15 ST
C1A1907 Hořice – Týniště Pešava, Arnošt, okr. ⋌14.45 NE
C1A1908 Třebeš – Nový Bydžov B Krotil, Liebisch, Krucký⋌ 14.15 NE C1A1909 Vrchlabí – Broumov Vít, Gorol, okr. 11.30 SO




Krajský přebor mladšího dorostu – 19. kolo – 23. a 24. června 2007
D1A1901 Rychnov n. K. – volno
D1A1902 Nové Město – RSCM Rozkoš Pálka, Vancl⋌ 14.45 NE
D1A1903 Babí – Dvůr Králové Pálka, okr.⋌ 10.15 SO
D1A1904 Kunčice – Úpice (hř. Kunčice) P. Hrabík, T. Hrabík, Janata ⋌12.30 SO D1A1905 Nový Hradec – Olympia Hradec Orel, Vojtěch, Hájek 13.00 NE
D1A1906 FKM Úpa – Dobruška Mlíkovský, Šiling, Korec⋌ 20. 6. 16.15 ST
D1A1907 Hořice – Týniště Arnošt, Pešava, okr. ⋌14.45 NE
D1A1908 Třebeš – Nový Bydžov B Krucký, Liebisch, Krotil ⋌14.15 SO D1A1909 Vrchlabí – Broumov Gorol, Vít, okr. 9.30 SO




I. třída dorostu – skupina A – 17. kolo – 23. a 24. června 2007 – 14.45
C2A1701 Volanov – Hlušice Řeháček⋌ SO
C2A1702 Milíčeves – Nová Paka Lanta⋌ 10.00 SO C2A1703 Kopidlno – Sobotka Styblík NE
C2A1704 Bílá Třemešná – Žacléř Medlík⋌ SO
C2A1705 Jičíněves – Robousy Špáta⋌ 10.00 SO
C2A1706 Jaroměř – Třebechovice Vídeňský, Medlík⋌ NE
C2A1707 Lovčice – FKM Úpa B T. Novotný⋌ NE
C2A1708 Dolní Branná – Hostinné Kött SO




I. třída dorostu – skupina B – 17. kolo – 23. a 24. června 2007 – 14.45
C2B1701 Kostelec n. O. – Přepychy (Kostelecká Lhota) Slezák⋌ SO
C2B1702 Vamberk – Solnice Jindáček⋌ SO C2B1703 FKM Úpa C – Police n. M. Gereg SO
C2B1704 Doudleby – Předměřice Urbánek⋌ NE
C2B1705 České Meziříčí – Rychnov B Malý, Kazda ⋌SO
C2B1706 Jaroměř – Třebechovice Vídeňský, Medlík ⋌NE C2B1707 Černilov – Smiřice Lněnička NE
C2B1708 Lhota p. L. – Meziměstí Martínek, Slezák NE




Žáci



KP st.+ml. žáků – 15. kolo – 23. a 24. června 2007 – 9.30+11.15
E1A1501+F1A1501 Broumov – Nové Město Kalaš⋌ SO
E1A1502+F1A1502 Rychnov – Vrchlabí Jindáček⋌ SO
E1A1503+F1A1503 Jičín – Olympia Hradec B Vít ⋌ 20.6. 16.00 + 17.30 ST
E1A1504+F1A1504 Dobruška – Třebeš Horský ⋌13.15 + 14.45 SO
E1A1505+F1A1505 Hořice – Slavia Hradec M. Novotný⋌ SO
E1A1506+F1A1506 RMSK Cidlina B – Náchod–Deštné B Kubišta⋌ 20. 6. 15.45 + 17.30 ST
E1A1507+F1A1507 Dvůr Králové – FC Hradec B⋌ odehráno



Krajský přebor dorostu
Olympia Hradec Králové – Úpice Liebisch, Hlavsa, Krucký⋌ 20.6. v 16.00


Olympia Hradec Králové – Červený Kostelec Hlavsa, Liebisch, Krucký⋌ 20.6. v 18.15




Změna v adresáři


Rozhodčí Václav Hlavsa

nové tel. číslo: 774 671 477