Skupina A

Nepolisy – Kopidlno 4:5

Nepolisy: Marko – Zámečník, Ullmann, Pilař (12. Spejchal, 85. Marek), Šustr – Smadiš (73. Schmidt), Tlustý, T. Hanuš, Chaloupka – Lihan, Pánek.

Milan Havlík, vedoucí mužstva Nepolis: „Co si jen fanoušci mohli přát, to také viděli. Z obou stran ofenzivní a důrazný fotbal plný zvratů, gólů, standardních situací i karet. Zápas ovlivnilo naše brzké vedení 2:0, neboť jsme se uspokojili a nechali soupeře hrát. Ten nás poté zatlačil a výsledkem byla nevídaná přestřelka. Domácí i hostující fanoušci na konci tleskali nejen svým hráčům, ale i soupeři."

Milíčeves – Kobylice 2:1

Kobylice: Holý – Khol, Filip Marek, Matěj Novotný, Drábek – Kubišta (90. Říha), Vávra, Hejcman, Dařbuján – T. Hrubý, D. Nový.

Petr Průcha, trenér Kobylic: „Utkání se mi těžko hodnotí, neustále to rozdýchávám. Domácím jsme vítězství doslova darovali. Vytvořili jsme si snad osm šancí, avšak dát gól bylo pro nás nadlidským úkolem. A když se Milíčevsi povedly dva brejky, bylo nám jasné, že se na body strašně nadřeme. Celou druhou půli se hrálo na polovině soupeře s držením míče 30:70, ale co je to platné, když dáme jen jeden gól. Dostáváme se zbytečně pod tlak, ale takový je fotbal. Nedá se nic dělat, snad jen to, že je potřeba v této fázi soutěže nepolevit a zvýšit tréninkové úsilí. Pro ty, co zvažují jít či nejít na trénink, tak věřte, že se celý týden budeme věnovat zakončování a uděláme vše pro to, abychom proti Robousům zúročili takto stanovený tréninkový plán. Neházíme flintu do žita, bojujeme, z chyb je třeba se poučit."

Skupina C

Lokomotiva Hradec Králové – Smiřice 2:0

Lokomotiva Hradec Králové: Beránek – Jiří Javůrek, Denk, Jankaj, Demeter – Tichý, Schejbal (85. Němec), Svatoň, Ziegler (60. Jaroš), Zvolánek – Jakub Javůrek (88. Šubrt). Smiřice: Hottmar – Marcel Mochan, Matějček, Kodeš, Koza – Smrček, Korenčík, Koutník, Jakub Mochan (23. Petr Škarytka) – Bednář, Čížek (82. Jan Škarytka).

Svatoslav Kopecký, prezident Lokomotivy Hradec Králové: „Celý zápas jsme měli mírnou převahu, přestože se nám nedařila kombinace. Zároveň jsme se potýkali s koncovkou, která nás trápí dlouhodobě. Tentokrát jsme ovšem měli velkou vůli po vítězství, takže jsme zápas dotáhli do úspěšného konce a získali tři důležité body, které jsme už opravdu potřebovali."

Václav Tarantík, vedoucí mužstva Smiřic: „Ve vyrovnaném utkání stříleli branky bohužel jen domácí fotbalisté."

Malšovice – Předměřice nad Labem 1:0

Malšovice: Krejčí – Luňák (81. Krucký), Tobiášek, Velinský, Libřický – P. Jareš, Horký, Brokeš, J. Jareš – Lemon (87. Rejha), Ninger. Předměřice: Pavliš – L. Ponikelský, Hronek, Voborník, Vyleťal – Raszka, Šmarda (60. Bergman), J. Bareš, T. Ponikelský (46. Lejp) – Hlavatý, Pekáč (75. E. Bareš).

Bohumil Krucký, trenér Malšovic: „Za sychravého počasí a na těžkém terénu se hrál bojovný zápas s minimem šancí na obou stranách, zato se spoustou nepřesností. Ujali jsme se vedení po hrubce hostujícího brankáře a nakonec jsme s přehledem dovedli duel do vítězného konce."

Martin Pšenička, vedoucí mužstva Předměřic: „Na těžkém podmáčeném povrchu jsme předvedli špatný výkon, který toho neměl moc společného s fotbalem. Domácí vyhráli po hodně kuriózní brance."