Výsledky duelů osmého kola

1. Izrael – Česká republika (Liga národů) 1:2⋌2

2. Pardubice B – FK Chlumec nad Cidlinou (ČFL B) 0:1⋌2

3. SK Sokol Brozany – FC Hradec Králové B (ČFL B) 3:1⋌1

4. FK Černilov – RMSK Cidlina Nový Bydžov (KP) 1:5⋌2

5. FK Chlumec n. Cidl. B – FK Vysoká n. Lab. (KP) 3:1⋌1

6. Spartak Kobylice – FK Dolní Kalná (I. B třída A) 1:5⋌2

7. Sokol Lovčice – Jiskra Prasek (okresní přebor) 3:0⋌1

8. SK Libčany B – SK Klamoš (III. třída) 1:6⋌2

9. Dohalice B – Lhota pod Libčany B (IV. třída A) 8:0⋌1

10. Nové Město n. Cidlinou – Převýšov (IV. třída B) 2:4⋌2

Supertrefa: V deseti hraných zápasech padlo 48 branek.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI PO 8. KOLE

1. místo

HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 16 81

2. místo

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 13 78

3. místo

HK0013 Jiří Pechar, Nechanice 13 75

HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 75

5. místo

HK0081 Jana Brzáková, Urbanice 16 72

HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec 13 72

HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 72

HK0067 Zdena Tyčová, Čestice 7 72

9. místo

HK0024 Jiří Haleš, HK 4 70

10. místo

HK0082 Jiří Brzák, Urbanice 16 69

HK0041 František Zolman, Lhota p. L. 16 69

HK0017 Martin Firbacher, Chlumec 13 69

HK0038 Martin Špaček, Lochenice 13 69

HK0028 Jaroslav Brzák, HK 10 69

15. místo

HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec 13 66

HK0022 Vratislav Pokorný, HK 10 66

HK0107 Václav Portych, HK 10 66

HK0045 Petr Vacek, HK 10 66

19. místo

HK0061 Renata Chladová, Kosičky 16 63

HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 13 63

HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov 13 63

HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice 13 63

HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 63

HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 10 63

HK0062 Luboš Chlad, Kosičky 10 63

HK0026 Miroslav Országh, Mžany 7 63

HK0051 Zdeněk Sejtko, HK 7 63

28. místo

HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky 10 62

29. místo

HK0058 Václav Polívka, HK 16 60

HK0046 Adéla Demšoránová, HK 10 60

HK0047 Marie Vacková, HK 10 60

HK0048 Petra Žižková, HK 10 60

HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 60

HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 60

HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany 7 60

36. místo

HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 59

37. místo

HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. 10 58

38. místo

HK0094 Martin Štayr, Prasek 16 57

HK0055 Bohumil Huček, Lovčice 13 57

HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice 10 57

HK0073 Martin Hopko, Sendražice 10 57

HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek 10 57

HK0059 Radek Chlad, Kosičky 7 57

HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 7 57

HK0113 Miloslav Kozák, HK 7 57

HK0052 Pavlína Sejtková, HK 4 57

47. místo

HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 17 55

HK0132 Petr Mašek, Čeperka 16 55

HK0133 Zdeněk Kostka, HK 1 55

50. místo

HK0085 František Hnik ml., Lužany 13 54

HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 54

HK0083 František Hnik st., Lužany 10 54

HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 10 54

HK0033 Růžena Kotková, Černilov 10 54

HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 10 54

HK0029 Petr Brzák, HK 7 54

HK0119 Lenka Michálková, Praha 7 54

HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 54

HK0093 Josef Štayr, Prasek 4 54

60. místo

HK0075 Ondřej Hofman, Černilov 13 53

61. místo

HK0124 Jiří Bičiště, HK 10 52

HK0071 Monika Cílková, HK 10 52

HK0128 Ondřej Plas, HK 4 52

HK0126 Blanka Plasová, HK 4 52

HK0127 Petr Želiezko, HK 4 52

66. místo

HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 51

HK0032 Jan Horák, Dobruška 10 51

HK0066 Jan Koun, HK 10 51

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 51

HK0112 Miloslava Kozáková, HK 7 51

HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 51

HK0065 Josef Skalický, Chlumec 7 51

73. místo

HK0076 Ladislav Hofman, Černilov 13 50

HK0050 Miloš Uher, Hořice 10 50

75. místo

HK0070 Petr Cílek, HK 10 49

76. místo

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 13 48

HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 48

HK0111 Michal Kozák, HK 10 48

HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 10 48

HK0131 Roman Hýsek, HK 4 48

HK0106 Lenka Portychová, HK 4 48

82. místo

HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK 13 47

HK0134 Jiří Havelka, Černožice 7 47

84. místo

HK0069 Martin Cílek, HK 10 46

HK0053 Alena Sejtková, HK 7 46

HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 4 46

87. místo

HK0084 Romana Hniková, Lužany 13 45

HK0023 Jiří Kotek, Černilov 10 45

HK0110 Tomáš Kozák, HK 7 45

HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 45

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 45

HK0077 Miroslav Musil, Střezetice 4 45

HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice 4 45

HK0123 Karel Přibyl, HK 4 45

HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek 1 45

96. místo

HK0135 Petr Matějka, Stěžery 7 43

97. místo

HK0021 Michal Pokorný, HK 7 42

HK0109 Oldřich Turek, HK 7 42

HK0086 Milan Vilímský, Nechanice 7 42

HK0105 Michal Portych, HK 4 42

HK0097 Josef Taichman, Prasek 4 42

HK0044 Kamila Žáková, HK 4 42

103. místo

HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice 7 41

104. místo

HK0034 Václav Tarantík, Smiřice 7 39

HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice 7 39

HK0043 Roman Žák, HK 7 39

HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 4 39

HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 1 39

HK0122 Michal Přibyl, Častolovice 1 39

110. místo

HK0027 Vladimír Racek, HK 7 38

HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 38

112. místo

HK0025 Miroslav Macháček, HK 13 37

HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 4 37

114. místo

HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 36

HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec 4 36

HK0089 Marcel Pilař, HK 4 36

HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec -2 36

118. místo

HK0049 Jakub Uher, Hořice 4 35

119. místo

HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 7 33

HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov 7 33

HK0060 Michal Chlad, Kosičky 4 33

HK0005 Marie Moníková, Ráby 4 33

HK0120 Kateřina Přibylová, Praha 4 33

HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice 1 33

125. místo

HK0079 Marcela Sehnoutková, HK 13 32

126. místo

HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 4 30

HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec 1 30

HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary -2 30

129. místo

HK0068 Lukáš Daněk, Černilov 1 29

HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 1 29

131. místo

HK0095 Martin Taichman, Prasek 4 24

132. místo

HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice -1 21

HK0006 Petra Bakešová, Sezemice -2 21

134. místo

HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 15

135. místo

HK0125 Josef Horáček, HK 0 7

136. místo

HK0136 Jaroslav Hanuš, HK 0 0

TŘÍČLENNÉ TÝMY PO 8. KOLE

1. místo

Sokolíci Lhota p. L. 39 198

Fíra team 39 198

3. místo

Křižáci 30 189

4. místo

Botafogo 36 186

5. místo

FHK 30 183

6. místo

Kotva B 30 180

7. místo

Brzda tým 27 177

8. místo

SK Chrast 18 166

9. místo

Hofici 39 162

10. místo

Kotva A 30 159

Chlad team 30 159

12. místo

Masožravci 12 156

Sešívaní 30 156

Portline 18 156

Jiskra Prasek 21 156

16. místo

HC Lužany 36 153

17. místo

Kozáci 24 150

18. místo

Sony team 21 148

19. místo

Charlie blue 30 147

20. místo

HKM 15 145

21. místo

Tottenham 27 138

22. místo

Bombeři 12 129

23. místo

Fanynky 15 123

Smárt 18 123

25. místo

Putika 6 117

26. místo

Maxíci 27 108

27. místo

FC Koloděje 18 103

28. místo

Monk Team 12 99

29. místo

FC Sezemice 6 96