Jaroměř - Chlumec n. C. 1:2

Petr Průcha, trenér Chlumce: „Personální problémy před zápasem nás nezlomily. Tým hrál sedmdesát minut tak, jak jsme si řekli, a zaslouženě vedl. Domácí poté přeskupili řady, vysunuli Holuba do záložní řady a bylo zle. Snížení z penalty čtvrt hodiny před koncem udělalo z mače pořádné drama. S vypětím všech sil a nutno podotknout, že i s určitou dávkou štěstí jsme však cenné vítězství ubránili. Jsme velice šťastní."

Dobruška - Vysoká n. L. 0:1

Miroslav Píša st., vedoucí mužstva Vysoké: „Odvezli jsme si tři body, což je podstatné. Máme velmi zkušený kolektiv na to, abychom tyto zápasy dokázali zlomit v náš prospěch. Nejpozitivnější na celé středě je návrat Michala Hakena na trávníky."

Provodov - Libčany 0:4

Jiří Hofman, trenér Libčan: „Domácí nám téměř hodinu vzdorovali, ale poté jim došly síly a zápas byl již plně v naší režii. Výsledek je vzhledem k dalším šancím ještě milosrdný. Pochválit musím naše skvělé fandy, kteří nás přijeli povzbudit."

Slavia HK - N. Bydžov 0:0, pen. 1:3

Josef Pleskot, trenér Slavie: „Hosté se představili jako kvalitní soupeř, což zejména v první půli potvrdili a byli nebezpeční. Po změně stran jsme se zlepšili po všech stránkách a vypracovali si několik vyložených šancí, z toho dvě tutovky, ovšem již čtvrtý mistrák doma jsme nedali branku. Střelba penalt byla loterie, kterou jsme opět nezvládli. Škoda jen, že celkem kvalitní utkání provázelo vulgární a místy až neurvalé chování několika hostujících fanoušků."

Vladimír Blažej, trenér Nového Bydžova: „Musím říci, že jsem letos viděl málo utkání, která se hrála s takovým nasazením jako toto. Klobouk dolů před soupeřem, jenž předvedl velmi oduševnělý a obětavý výkon. Oba týmy měly výrazný tlak na míč, aplikovaly až drsný presink, byl to boj až do konce. Domácí měli dvě velké šance, my jsme také dokázali hrozit. Díky třem neúspěšným pokusům Slavie jsme zvládli i penalty. Musím podotknout, že dva body z Orlické kotliny považujeme všichni za velmi dobrý počinek."