Vysoké Mýto – Česká Třebová 3:2

Fakta – branky: 30. a 44. Konečný, 68. Štěpánek – 27. Grepl, 90. Ptáček. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:4. Diváci: 320. Poločas: 2:1. SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Kopřiva, Konečný, Hock – Krátký (61. Živný), Valášek, Daněk, Malinský (81. Lebeda) – Motl (65. Sedlák), Štěpánek (84. Dvořák). FK Česká Třebová: Hejl – Rataj, Ptáček, Švec, Novotný (81. Borek) – Nágl, Kopecký – Urbanec (65. Čikl), Zahálka, Nespěšný (81. Abt) – Grepl.

Týniště n. O. - Dvůr Králové 0:2

Fakta – branky: 18. Vaníček, 63. M. Ujec. Rozhodčí: Kouba (Strakonice). ŽK: 3:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Týniště: Baťha – Tomášek (81. Ráček), Odehnal, Drapač, Huňák – Novák (66. Slezák), Plašil, Štajer, J. Hrubý – Merganc (75. Voda), Vydarený. Dvůr Králové: Vízek – Picha, Kruliš, Rejl, Tomeš – Vaníček, Podolník (61. Řežábek), Fejk, T. Macek (79. Žaba) – M. Ujec (82. Samler), Hruška (89. Kasan).

Pardubice B –  Benátky n. J. 0:0, penalty 5:4

V prvním půli byli domácí lepší, ale neproměňovali šance. Ve druhé se situace otočila. Penaltová loterie tentokrát dopadla lépe pro Pardubice.

Fakta – rozhodčí: Hocek (Benešov). ŽK: 3:2. Diváci: 80. Pardubice B: Knobloch – Mandutz (80. Řezníček II), Vencl, Šejvl, Prokopec – D. Pánek, Křivka, Řezníček (46. Konvalina), Portyš (74. Fidler) – Klátil (60. Kopecký), Petráček (78. Jiroutek).

Ústí n. O. - Jablonec n. J. 2:1

Ústí mělo zápas ve své režii, ale hráče trápí neproměňování šancí. Hosté po nenápadné akci vedli, nicméně po přestávce domácí otočili.

Fakta – branky: 61. Felcman, 68. Vaňous – 28. Žitka. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 1:4. Diváci: 250. Poločas: 0:1. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Felgr, Hudec, M. Falta (54. Tomášek), Coufal – Felcman (89. Rejda), Brabec, Vaňous, P. Falta, Langer (84. Kukla) – Souček.

Náchod - Dobrovice 0:3

Zasloužené vítězství favorizovaných hostů, kteří o něm rozhodli dvěma slepenými góly už v prvním poločase.

Fakta – branky: 28. Volf, 29. a 60. Vajgl (2. z pen.). Rozhodčí: Řeháček. ŽK: 2:3. ČK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 0:2. FK Náchod: Kobos – Bohuslav, Rompotl, Kábrt, Punar (46. Plšek) – Simon (65. Hlava), Pohl (46. Biederman), Malý, Brich (78. Panenka) – Vaněček, Moravec.

Letohrad - Turnov 0:3

Proti zkušenému týmu to měl Letohrad těžké. Navíc už od čtvrté minuty prohrával. Turnov ještě do poločasu skóre navýšil. Po přestávce přidal pojistku Finklár a bylo hotovo.

Fakta – branky: 4. Petřík, 37. Papoušek, 57. Finklár. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2. FK Letohrad: Moláček – Krystl (23. Šponar, 50. Švestka), Stejskal, Kail, P. Štěpán – Švercl
(70. Pokorný), Tichý, Linhart,
J. Štěpán – Kabourek (77. Slodičák), Konečný.

Český Brod – Živanice 3:1

Domácí vyrukovali na soka s důrazným fotbalem, který si ale pletli se zákeřným. Například před vyrovnávacím gólem byl Čihař při zákrocích třikrát faulován. V zachraňujícím se Brodě prý vyhrát nešlo.

Fakta – branky: 42. a 52. Fikejz, 69. Zdeňka – 34. Kulič. Rozhodčí: Štrincl (Plzeň). ŽK: 2:0. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Živanice: Čihař – Buriánek, Mocanu, Ráliš, Novotný – Trupl (67. T. Kakrda), Gorol (78. Polák), Herzán, Janecký – Kulič,
J. Černík (70. Tischler).

Kutná Hora - Trutnov 2:1

Trutnovský tým vstoupil do zápasu nešťastně. Hned od 2. minuty prohrával, když se trefil domácí Antoš. Ještě do přestávky Marks vyrovnal, ale Kutné Hoře trefil tři body po hodině hry opět Antoš.

Fakta – branky: 2. a 62. Antoš – 30. Marks. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 5:4. Diváci: 130. Poločas: 1:1.
FK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Kovář, Makovský, Tobiáš (85. J. Holubec) – Matějka (78. Kamitz), Marks, Kaufman, Kilevník – Kejzlar, P. Holubec (78. Čech).

1.    Dobrovice    22    14    4    3    1    50:15    53
2.    Benátky n. J.    23    12    5    3    3    38:20    49
3.    Kutná Hora    23    12    4    1    6    39:29    45
4.    Živanice    23    11    3    5    4    29:20    44
5.    Trutnov    23    9    3    5    6    38:19    38
6.    Pěnčín-Turnov    23    10    1    3    9    51:46    35
7.    Vysoké Mýto    23    8    2    6    7    36:33    34