Olympia Hradec Kr. - Dvůr Králové n. Lab. 3:0

Lídr tabulky byl po dvou zaváháních od úvodu aktivnějším mužstvem a po zásluze si připsal tři body. Na trefu domácího mladíka Strassera v prvním poločase navázali po změně stran svými góly útočníci Očovan a Jukl.

Fakta – branky: 27. Strasser, 63. Očovan, 77. Jukl. Rozhodčí: Kubec. ŽK: 0:3. Diváci: 110. Poločas: 1:0. FC Olympia Hradec Králové: Kobos – Strasser (46. Krejčík), Karal, Poděbradský (84. Haupt) – Kosař, J. Novotný, Klapka (81. Malinský), Matěj Ptáček – Jukl, Topouzis (63. Kuťák), Očovan (89. Ličman). TJ Dvůr Králové nad Labem: Matula – Picha (46. M. Otradovský), Kruliš, Rejl, Pavlásek – Vitebský (46. Voldán), Podolník (89. Machek), O. Vaníček, Tomeš – Janouch (78. V. Hák), Fejk (48. Vágner).

Vysoké Mýto - Jaroměř 1:1, penalty: 4:5

Takřka celý zápas měli domácí převahu, jenže ze svých šancí nedokázali nic vytěžit.

Fakta – branky: 31. Motl – 20. Matějka. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 3:7. ČK: 0:1 (83. Michek). Diváci: 200. Poločas: 1:1. SK Vysoké Mýto: Zavřel – Trnka (46. Konečný), Žák, L. Kopřiva, Živný – Wimmer (79. Benda), Tomášek, Valášek (66. Dvořák), Motl – Štěpánek (84. A. Kopřiva), Mach (66. Sedlák). FK Jaroměř: Ondráček – Matějka, Hrabík, Horák, Michek – Čenovský (66. Michálek), Bano, Štajer, Knap – Ruml, Holub.

Trutnov - Kutná Hora 0:3

Domácímu týmu se zápas vůbec nepovedl. Hosté vyhráli hadce.

Fakta – branky: 7. a 57. Šindelář, 32. Regner. Rozhodčí: Šimek (Ústí nad Orlicí). ŽK: 1:3. Diváci: 155. Poločas: 0:2. MFK Trutnov: Šťastný – Kamitz (85. Brejcha), Makovský, Kovář, J. Holubec (89. Zezula) – Matějka, Tauchman (65. Mařas), Marks, Tobiaš – M. Kejzlar, P. Holubec.

Jablonec nad Jizerou - Letohrad 1:3

Na horké půdě bral Letohrad tři velmi důležité body.

Fakta – branky: 81. Macháček – 13. Kabourek, 42. Černohorský, 58. Vaniš. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas: 0:2. FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Vaniš, Krystl, Šponar (82. Stejskal) – J. Štěpán (80. Kail), Čada, Linhart, Černohorský – Tichý, Kabourek (66. Valášek).

Živanice - Admira Praha 2:1

Domácí otáčeli nepříznivý vývoj, který dopustili po prvním poločase. Nejdříve vyrovnal Novák a v 74. minutě po „nulovém" pobytu na hřišti rozhodl Petrus.

Fakta – branky: 52. Novák, 74. Petrus – 41. Mošna. Rozhodčí: Šťastný (Liberec). Bez karet.
Diváci: 120. Poločas: 0:1. Sokol Živanice: Volšík – Sůra, Novák, Ferčák, Motyčka – Polák, Herzán, Gorol (89. Trupl), Janecký – O. Ujec (81. Mayer), T. Kakrda (74. Petrus).

Další výsledky – 22. kolo: Suchdol – Turnov 1:2 (0:1), Nový Bor – Semily 5:2 (1:1).

1.    Olympia Hradec  21    16    1    3    1    48:10    53
2.    Živanice              21    13    3    0    5    55:23    45
3.    Dvůr Králové      21      8    4    2    7    43:34    34
4.    Trutnov              20    10    1    1    8    41:35    33
5.    Suchdol              21      8    2    4    7    33:25    32
6.    Kutná Hora         20    10    0    2    8    32:35    32
7.    Pěnčín-Turnov     20      8    4    0    8    34:39    32
8.    Vysoké Mýto       21      8    2    3    8    39:32    31