Letohrad - Pardubice B 2:0

Na osmém místě končí sezonu fotbalisté Letohradu. Rozhodla o tom jejich výhra nad rezervou Pardubic 2:0. Naopak hosté si zpečetili sestup. Letohrad si počínal v zápase rozhodně lépe. Dorážkou z bezprostřední blízkosti poslal mužstvo do vedení Konečný a výsledek pojistil Kabourek.

Fakta – branky: 18. Konečný, 67. Kabourek. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (Jan Řezníček). Diváci: 120. Poločas: 1:0. FK Letohrad: Ehrenberger – Krystl (60. P. Štěpán), Stejskal, (85. Černohous), P. Šponar – J. Štěpán (64. Švercl, Linhart, Kail, Tichý – Kabourek (70. Strasmeier), Konečný. FK Pardubice B: Knobloch – Šejvl, Jan Řezníček, Němeček, Mandutz – Konvalina (61. Valenta), Jan Řezníček II, Křivka (46. Prokopec), Portyš – Kopecký (46. Rydval), Klátil (46. Fidler).

Trutnov - Týniště nad Orlicí 13:0

Fotbalisté Týniště se s divizní soutěží rozloučili rekordně vysokým výpraskem, který zaznamenali na hřišti Trutnova. Domácí naopak udělali krásnou tečku za velmi povedenou sezonou, v níž dokráčeli na skvělou pátou příčku. V utkání byly k vidění hned tři hattricky.

Fakta – branky: 9. Marks, 16., 22. a 59. P. Holubec, 46. Matějka, 49. Horák, 57. Makovský, 68., 77. a 81. J. Čech, 84., 88. a 90. P. Brejcha. Rozhodčí: Řeháček (Liberec). ŽK: 1:1. Diváci: 220. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič (75. Kancok), Horák, Makovský, Tobiáš (71. Ficner) – Tauchman (60. Kamitz), Marks, Landyš (67. Brejcha), J. Holubec – P. Holubec, Matějka (55. Čech). SK Týniště nad Orlicí:  Baťha – Tomášek, Odehnal, Drapač, Huňák (22. Vydarený) – Štajer (46. Ráček), D. Hůlka, Hrubý, Michal – Lemfeld, Slezák.

Dobrovice - Česká Třebová 6:2

Slavnostní odpoledne s bohatým programem přilákalo na fotbalový stadion hodně diváků. Obě mužstva se loučila s divizní soutěží, ale s rozdílnými pocity. Domácí poprvé v historii slaví postup do ČFL a hosté se po ročním působení vracejí do krajského přeboru. Utkání bylo jednoznačnou záležitostí Dobrovice, která rychlostně i technicky v hodně uvolněné atmosféře Třebovské přehrávala. Až v 25. minutě začal střelecké představení Volf dorážkou po rohovém kopu a po půlhodině hry proměnil penaltu Vajgl. Když snižoval třebovský Urbanec na 2:4 v 68. minutě, vypadalo to na zajímavou koncovku, což ale domácí nedopustili a vyhráli rozdílem třídy.

Fakta – branky: 34. z penalty a 48. Vajgl, 67. a 75. Suk, 25. Volf, 73. vlastní – 64. a 68. Urbanec. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:1. Diváci: 300. Poločas: 2:0. FK Česká Třebová: Hottmar – Novotný, Strnad (10. Kopecký), Ptáček, Rataj – Zahálka, Nágl – Nespěšný, Urbanec, Grepl – Pešek (27. Čikl, 82. Nešický).

Kutná Hora - Vysoké Mýto 2:0

Spousty šancí, ale žádné góly. Ke konci soutěže vyhasl hráčům Vysokého Mýta střelecký prach. Na půdě Kutné Hory měli zejména ve druhé půli několik vyložených příležitostí. To už ovšem prohrávali hosté 0:2, neboť domácí měli velmi vydařený vstup do zápasu. Už v 5. minutě přešel přes tři obránce Wolf a poradil si i v zakončení. Na další gólový moment se čekalo jen do 13. minuty. V pokutovém území nastřelili domácí ruku Kopřivy a rozhodčí odpískal penaltu, kterou Franc proměnil. Zkraje druhé půle se ocitl v nadějné pozici Sedlák, ale minul. Na druhé straně pak zazvonila tyč po Hačkově ráně. Mýtští pak šli dvakrát sami na brankáře, ale ani z těchto příležitostí gól nedali. V posledním utkání prohráli 0:2.

Fakta – branky: 5. Wolf, 13. Franc z penalty. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas 2:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Konečný, Kopřiva, Hock – Malinský (67. Dvořák), Valášek, Daněk, Živný – Štěpánek, Sedlák.

Další výsledek – 30. kolo: Jablonec n. J. –  Benátky n. J. 3:2 (3:2).