Živanice - Vysoké Mýto 2:0

Živanice zvolily taktiku pevného obranného bloku s vyrážením do brejků. Ve 36. minutě Polák prostrčil míč na Mládka, ten se jako lasička protáhl mezi stopery a zavěsil. Deset minut před koncem propálil skrumáž Mach. Před tím neproměnil v 64. minutě Gorol penaltu po faulu na Macha.

Fakta – branky: 36. Mládek, 80. Mach. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (70. Kopecký). Diváci: 150. Poločas: 1:0. TJ Sokol Živanice: Ottmar – Buriánek, Novák, Ferčák, Novotný – Krejčík, Gorol, Polák, T. Kakrda (90. Siska) – Mládek (88. Netuka), Mach (85. Janecký). SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Pecháček, Jeníček, Žák – Konečný (84. Kovář), Kopřiva, Daněk, Kopecký – Krátký (46. Valášek), Svoboda.

Trutnov - Ústí nad Orlicí 1:0

Fakta – branka: 14. Makovský. Rozhodčí: Hocek (Kolín). ŽK: 2:1. Diváci: 220. Poločas: 1:0. Trutnov: Šťastný – Kamitz, Makovský (66. Ficner), Horák, J. Holubec – P. Doubic (84. Groer), Kovář, Marks, P. Holubec – Čech, Kejzlar (87. Wimmer). Ústí: Mareček – Felcman, David (81. Skalický), Hudec, Tomášek – Nágl, Brabec (85. Langer), Vaňous, Falta – Smejkal, Kukla.

Pardubice B - Letohrad 3:8

Fakta – branky: 26. Sklenář, 44. Pospíšil, 54. Kim – 4., 5., 28. a 35. Kabourek, 62. a 71. Vaniš, 52. T. Jedlička, 56. P. Štěpán. Rozhodčí: Tryzna (Č. Kostelec). ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 2:4. Pardubice B: Čihař – Prokopec (57. Křivka), Pešek, Vencl, Konvalina (46. Rydval) – Jarosz, Řezníček, Fusek (81. Mandutz), Pospíšil – Kim (81. Vágner), Sklenář (76. Portyš). Letohrad: Ehrenberger – Šponar, Vaniš, Kail, J. Štěpán – Černohorský, Linhart (87. Kříž), J. Jedlička, P. Štěpán – Kabourek (74. Matějíček), T. Jedlička.

Dvůr Králové - Železný Brod 7:0

Fakta – branky: 23. Černík, 44. Kilevník, 58. Fejk, 69. a 79. Řežábek, 75. a 90. Marks. Rozhodčí: Čechlovský (Plzeň). ŽK: 1:2. Diváci: 310. Poločas: 2:0. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Picha (74. Žaba), Ujec, Rejl, Kilevník – Samler, Vitebský (63. Mertlík), Fejk (82. Bednář), Řežábek (79. V. Hák) –  M. Otradovský (59. Marks), Černík.

Nová Paka - Jablonec nad Jizerou 1:0

Když už to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, vystřelil domácímu týmu tři body „žolík" Janouch.

Fakta – branka: 81. Janouch. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 0:3. Diváci: 165. Poločas: 0:0. 1. FK Nová Paka: Bartalský – Rozsévač, Ptáček, Faitl, Motyčka – Labík, Věchet, Blažej, Janda (90. Mokošín) – Bastin, Macháček (67. Janouch, 89. Žalman).

Kutná Hora - Náchod 2:1

Hosté sice na půdě favorita vedli, ten však ještě do poločasu srovnal a po změně stran vstřelil vítěznou branku.

Fakta – branky: 43. Vácha, 67. Schwarz – 35. Malý z pen. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 4:3. Diváci: 113. Poločas: 1:1. FK Náchod: Baláž – Moravec, Novotný, Kábrt, Nejman – Simon (68. Petr), Bohuslav, Rompotl, Vlček (79. Vejprava), Malý – Plšek.

Dobrovice - Svitavy 4:3

Fakta – branky: 22. a 38. Křelina, 77. Miškovský, 78. Osvald – 9. Čížek, 48. Belej, 86. L. Urban. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 2:1. TJ Svitavy: Cabal – Novák, Kroulík, Ptáček, Veselský – Andrle, R. Ehrenberger, Čížek, Chlup (82. Válek) – Belej, L.Urban.

Další výsledek – 27. kolo: Rapid Liberec – Pěnčín-Turnov 2:4 (1:1).

1.    Nová Paka        27    20    5    2      72:26    65
2.    Dobrovice        27    17    7    3      62:25    58
3.    Pěnčín-Turnov  27    15    5    7      66:45    50
4.    Živanice            27    13    6    8      44:30    45
5.    Vysoké Mýto     27    12    6    9      48:40    42
6.    Kutná Hora       27    12    5    10    48:33    41
7.    Dvůr Králové     27    12    5    10    47:47    41