Kratonohy - Letohrad 2:0

Fakta – branky: 29. Jošt, 86. Kořínek z pen. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Kratonohy: Čihař – Tulach, Němeček, F. Drozd, Kejmar – Jilemnický (66. Pago), D. Čada, Jiroutek, Jošt (87. Michek) – Klátil (80. Hrůša), Kořínek. Letohrad: Ehrenberger – Šponar, Kail, Vaniš, P. Štěpán – Černohorský (62. Lorenc), Kabourek (87. Macek), Týfa (73. Linhart), J. Štěpán (76. Hiller) – Tichý, M. Čada.

Živanice - Vysoké Mýto 0:1

Živanickou kabinu opouštěl zadním vchodem. Tak se svému bývalému zaměstnavateli po letech pomstil. Ano, jedinou branku šlágru kola vsítil Mach. Po rizikové kombinaci domácích se zmocnil míče a křížnou střelou rozhodl. A překvapení bylo na světě.

Fakta – branka: 15. Mach. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 2:2. Diváci: 160. Poločas: 0:1. TJ Sokol Živanice: Volšík (41. Vašíček) – Buriánek, Motyčka, Sůra, Norek – T. Kakrda (68. Hundák), Gorol (72. O. Ujec), Herzán, Janecký – Petrus, M. Ujec. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Kouřil, Dvořák, Hock – Štěpánek (89. Benda), Wimmer (66. Trnka) Tomášek, Rezek (72. Motl) – Mach (84. Konečný), Fikejz.

Pardubice B - Ostrá 2:1

Fakta – branky: 15. Jeřábek, 23. Málek – 82. Petlička. Rozhodčí: Řeháček (Č. Lípa). ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 2:0. FK Pardubice B: Hrnčíř – Prokopec, Řehák, Jedlička, F. Pánek – Málek (78. Rek), Jeřábek, Řezníček, Fusek (71. Gašpar) – Valenta, Bláha.

Náchod - Kolín 2:4

Fakta – branky: 25. a 30. Malý (2. z pen.) – 32. a 44. Rybařík, 47. Veliký, 53. Šourek. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 2:2. FK Náchod: Hladík – Ward, Hable, Kábrt, Malý – Panenka (81. Rompotl), Simon, Brich, Omovie (34. Petr) – Jimmy (72. Moravec), Zinke.

Trutnov - P. Kopanina 4:0

Fakta – branky: 22. a 60. Tobiáš (obě z pen.), 45. Matějka, 81. Zezula. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 2:3. Diváci: 130. Poločas: 2:0. MFK Trutnov: Šťastný – Mařas, Makovský (71. Tauchman), Kejzlar, Tobiáš – Zezula (88. Hyunh), Marks, Turner, Kamitz (86. Vyhnánek) – P. Holubec (84. P. Doubic), J. Matějka (81. Šimůnek).

Čáslav - Dvůr Králové 4:1

Fakta – branky: 7. Hannich, 27., 50. z pen. a 81. Špičák – 57. Dvořák. Rozhodčí: Baum. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 2:0. TJ Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček – Podolník (46. Picha), Rejl, Kruliš (53. Hruška), Pavlásek – Vitebský, O. Vaníček, Dvořák (87. Machek), Tomeš – Škoda (77. Vágner), Janouch (67. V. Hák).

Ústí n. O. - Chrastava 2:0

Fakta – branky: 25. a 65. Vaňous. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:1. Diváci: 290. Poločas: 1:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Nágl, Strnad, Langer – Falta, Brabec, Opina (77. Smejkal), Vaňous (90. Chleboun), Souček (88. Skalický) – Kukla (79. Ráb).

Další výsledek – 9. kolo: Kutná Hora – Turnov 1:2 (0:1).

1.    Ústí nad Orlicí    9    6    2    1    0    16:5    23
2.    Čáslav    9    6    1    1    1    24:7    21
3.    Živanice    9    4    3    1    1    22:11    19
4.    Vysoké Mýto    9    6    0    1    2    14:10    19
5.    Ostrá    9    2    3    2    2    8:7    14
6.    Letohrad    9    3    2    1    3    11:14    14
7.    Kolín    9    3    2    0    4    15:16    13