Pardubice B - Trutnov 2:3

Hosté do zápasu vstoupili aktivně a po dvou rozích se rychle ujali vedení, když se prosadil hlavou neobsazený Kejzla. Domácí mašírovali okamžitě za odpovědí. Akce Šafaříka vyzněla do prázdna a poté neplatil gól pro ofsajd. V 7. minutě střelu Vaška Šťastný vyrazil a dorážka Jiráska hlavou byla gólová. Po zbytek první půle se bojovalo převážně mezi vápny. Tedy do 43. minuty. V ní si po rychlém brejku Tobiaše srazil jeho přihrávku před bránu do vlastní sítě Řehák. Další srovnání skóre přišlo v 58. minutě, kdy Kudrna poslal pas za obranu na Šafaříka. V 63. minutě však hosté opět podnikli brejk a nabídku přetavil v gól s pomocí břevna Kejzlar. Územní převaha domácím na body nestačila.

Fakta – branky: 7. Jirásek, 53. Šafařík – 2. a 63. Kejzlar, 43. vlastní (Řehák). Rozhodčí: Cichra. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. FK Pardubice B: Jech – Zelinka, Řehák, Zelenka, Březina – Jarosz, Kudrna, Gašpar, Vašek (73. Kuneš) – Jirásek, Šafařík. MFK Trutnov: Šťastný – Handlíř (78. Turner), Kovář, Makovský, Mařas (63. Balcar) – Tobiaš, Holubec, J. Matějka, Zezula – Brejcha, Kejzlar (75. Hejna).

Letohrad - Dvůr Králové 4:1

Pro oba týmy šlo o rozlučkový zápas. Zatímco domácí se loučili s touto sezonou na domácím trávníku, pro hosty skončil letošní ročník úplně. Letohrad ještě čeká utkání na Admiře. Před vlastními fanoušky chtěl vyhrát, ale v první minutě hráči zapomněli na Dvořáka a Dvůr se dostal velmi brzo do vedení. Letohradští se ale v ofenzivě mohou opírat o Kabourka, který dvěma góly stav otočil. Utkání bylo otevřené do 64. minuty, kdy nejzkušenější hráč domácích Čada vstřelil gól na 3:1. Od té doby si Letohrad náskok hlídal a v závěru přidal pojistku Tichý. Vítězství Letohradu nic nezmění na tom, že divizi opustí.

Fakta – branky: 8. a 26. Kabourek, 64. Čada, 90. Tichý – 1. Dvořák. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:1. Diváci: 111. Poločas: 2:1. FK Letohrad: Volšík – P. Štěpán, Jeníček, Vaniš, Krystl (66. F. Vaníček) – J. Štěpán, Tichý, Čada, Šponar (89. Slodičák) – Jedlička (56. Lorenc), Kabourek (88. Polzer). TJ Dvůr Králové: Kobos – Picha, Kruliš, Podolník, Tomeš – Křížek, O. Vaníček, Tauchman (80. Mertlík), Knespl (61. Janouch) – Dvořák, Vitebský (70. J. Vaníček). (bed)

Kratonohy - Mšeno 2:1

„Sršňům“ se rozlučka se sezonou vydařila a v domácím prostředí těsně porazili silné Mšeno.

Fakta – branky: 28. D. Novák, 68. Tulach – 39. Mätzelt. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1. FK Kratonohy: Mačí – M. Holubec, Kabeláč, M. Kouřil, Kábrt – Karel Krejčík (79. V. Štěpán), D. Čada (86. Brunclík), D. Novák, Ličman (90. Haupt) – Čihák (46. Tulach), J. Štoček.

Živanice - Turnov 0:2

Hráči širšího kádru Živanic nechytili šanci za pačesy, protože lídr po poločase prohrával 0:2. Stálice už situaci nenapravily.

Fakta – branky: 27. Špína, 41. Petrlák. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Poločas: 0:2. Sokol Živanice: Vašíček – Buriánek, Trupl (46. Zdeňka), Motyčka (46. Gorol), Novotný (71. Petrus) – F. Pánek (57. Herzán), Hundák, Polák, Staněk – T. Kakrda, D. Pánek (57. M. Ujec).

Vysoké Mýto - Admira Praha 0:0, pen. 4:3

Po bezgólové remíze se Mýtští zahojili alespoň v penaltovém rozstřelu, ale i tak je to ztráta v boji o druhé místo.

Fakta – rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:0. Diváci: 135. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Fišer, Dvořák, Valášek, Žák – Kopřiva, Tomášek, Wimmer (86. Mach), Trnka (60. Fikejz), Benda (77. Kakrda) – Štěpánek (73. Štanglica).

MFK Chrudim. Vítěz České fotbalové ligy 2017/18.
ČFL: V Chrudimi se slaví postup, derby pro Převýšov

Další výsledky: Čáslav – Brandýs n. L. 3:0, Zbuzany – Kolín 4:0, Vykáň – Chrastava 7:1.

1. Živanice 29 20 0 2 7 64:33 62
2. Zbuzany 30 14 5 3 8 67:43 55
3. Vysoké Mýto 29 14 5 2 8 49:35 54
4. Kolín 29 14 3 3 9 52:43 51
5. Pardubice B 29 9 8 3 9 45:42 46
6. Trutnov 30 10 6 3 11 51:55 45
7. Kratonohy 30 10 5 5 10 47:60 45
8. Turnov 29 11 2 7 9 59:58 44