Vysoké Mýto - Dvůr Králové 5:0

Co se Mýtu prakticky celý podzim nedařilo, přišlo na jeho samý závěr. Rozdrtilo Dvůr pěti góly.

Fakta – branky: 7. Fikejz, 28. Mach, 70. Kopřiva, 77. Štěpánek, 88. Benda. Rozhodčí: Hanousek. Bez karet. Diváci: 110. Poločas: 2:0. SK Vysoké Mýto: Zavřel – Živný (80. Fišer), Konečný, Kouřil, Dvořák – Wimmer (85. Trnka), Rezek (73. Tomášek), Kopřiva, Štěpánek (82. Motl) – Mach (87. Benda), Fikejz. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Tomeš, Kruliš, D. Novák (53. Janouch), Pavlásek – Fejk (86. Vágner), O. Vaníček, Hruška, Vitebský (60. Škoda) – Dvořák (70. Voldán), M. Otradovský (53. Řežábek).

Kratonohy - Kutná Hora 2:1

Nováček zakončil podzimní část v historicky první divizní sezoně vítězně a přezimuje tak na skvělém šestém místě. Přestože s Kutnou Horou prohrával, skóre dokázal otočit, když rozhodující druhou branku „sršňů" zaznamenal v 74. minutě střídající Michek.

Fakta – branky: 40. Klátil, 74. Michek – 23. Cimr. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. FK Kratonohy: Mačí – Tulach, Němeček, Hrůša, Kejmar – Jilemnický (91. Čihař), Jiroutek, D. Čada, Pago (63. Michek) – Klátil, Jošt (89. V. Pražák).

Letohrad - Ostrá 2:0

Hodinu hrál Letohrad proti deseti a po přestávce toho využil.

Fakta – branky: 59. Kabourek, 64. Týfa. Rozhodčí: Leška. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (29. Bureš). Diváci: 100. Poločas: 0:0. FK Letohrad: Ehrenberger – Šponar, Krystl, Vaniš, P. Štěpán – J. Štěpán, Macek (85. Stejskal), Týfa, Kail (89. Hiller) – Čada (68. Tichý), Kabourek (77. Lorenc).

Další výsledky – 15. kolo: Čáslav – Kolín 0:2. Předehráno: Živanice – Náchod 5:1, Pardubice B – Ústí nad Orlicí 1:0, Trutnov – Turnov 1:3, Přední Kopanina – Chrastava 3:2.

1.    Ústí nad Orlicí    15    10    2    1    2    29:10    35
2.    Vysoké Mýto    15    9    2    1    3    21:13    32
3.    Živanice    15    7    4    2    2    40:17    31
4.    Čáslav    15    7    2    2    4    30:18    27
5.    Letohrad    15    6    3    1    5    18:18    25
6.    Kratonohy    15    7    1    1    6    27:20    24
7.    Ostrá    15    5    3    3    4    17:13    24
8.    Dvůr Králové    15    5    4    1    5    19:27    24