Vysoké Mýto - Trutnov 3:1

Trutnov byl před utkáním druhý, ale Mýtští si z toho těžkou hlavu nedělali. Za celý zápas nepustili soupeře prakticky k ničemu. Výsledek se začal rodit na konci první půle, kdy domácí dvakrát skórovali. Po brejku Živného v závěru už bylo hotovo. Hosté pak už jen snížili z penalty.

Fakta – branky: 43. Konečný z penalty, 45. Benda, 81. Živný – 83. P. Holubec z penalty. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 1:4. Diváci: 160. Poločas: 2:0. SK Vysoké Mýto: Drápela – Trnka, Lebeda, Konečný, Živný (90. M. Fišer) – Benda, Motl (90. Krátký), A. Kopřiva, Štěpánek – Mach, Fikejz (53. Žák). MFK Trutnov: Šťastný – Kovář (57. Tobiaš), Horák, Makovský, Kamitz – Čech (62. Landyš), Marks, Tauchman, P. Holubec – J. Holubec (68. Duch), Kejzlar (88. Mařas).

Olympia Hradec - Jablonec nad Jizerou 3:0

Favorit si již do přestávky vytvořil dvoubrankový náskok, který po změně stran dokázal ještě navýšit.

Fakta – branky: 11. Novotný, 29. Očovan, 72. Klapka. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (16. Klíma). Diváci: 150. Poločas: 2:0. FC Olympia Hradec Králové: Kobos – Novotný, Rolko, Karal – Poděbradský (81. Kosař), Demeter, Klapka, Matěj Ptáček – Karel Krejčík (76. Goutsios), Korba (89. Kuťák), Očovan (89. Hofman).

Letohrad - Suchdol 3:1

Letohradu se povedl první poločas. Nastřílel tři branky během devíti minut.

Fakta – branky: 19. a 20. Kabourek, 28. Strasmeier – 48. Jirků. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:1. Diváci: 160. Poločas: 3:0. FK Letohrad: Moláček – Kail, Vaniš, Krystl, Šponar – Konečný (84. Slodičák), Linhart, Čada, Nadrchal (90. P. Štěpán) – Kabourek (64. J. Černík), Strasmeier.

Ústí nad Orlicí - Kutná Hora 2:2, penalty 5:3

Po devadesáti minutách se body dělily. V rozstřelu domácí nezaváhali.

Fakta – branky: 9. Ráb, 78. Nágl – 27. Franc z penalty, 50. Křelina. Rozhodčí: Milner. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Strnad, Chleboun, Nágl, Coufal – Heger (72. Brabec), P. Falta, Vaňous, Langer – Ráb (64. Ráliš), Souček.

Dvůr Králové - Turnov 3:4

Fotbalisté Dvora Králové utrpěli další ztrátu na domácím hřišti, když odevzdali všechny body Turnovu. Gólové vzepětí přišlo pozdě.

Fakta – branky: 13. Fejk, 82. a 88. Hruška – 30. Frimmel, 59. Petřík, 70. a 74. Havel. Rozhodčí: Hádek (Praha). ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 1:1. TJ Dvůr Králové nad Labem: Jakub Vaníček – Picha, Kruliš (75. Vitebský), Podolník, Pavlásek – Hruška, Ondřej Vaníček, Fejk, Tomeš (66. Voldán) – Klazar, Řežábek (82. Vágner).

Živanice - Litol 8:0

Domácí narazili na soupeře, který nemá s divizí nic společného. Utkání vyšlo střelecky M. Ujcovi. Z osmi gólů svého týmu jich dal šest.

Fakta – branky: 17., 28., 41., 44., 52. a 72. M. Ujec, 69. Ferčák z penalty, 78. Gorol. Rozhodčí: Hanousek (Liberec). Bez karet. Diváci: 120. Poločas: 4:0. Sokol Živanice: Volšík – Buriánek, Novák (62. Mocanu), Ferčák, Novotný (72. Trupl) – O. Ujec, Herzán, Gorol, Hundák (78. Sůra) – M. Ujec (80. Mayer), T. Kakrda (68. Tulach).

Jaroměř - Nový Bor 1:2

Hostům vyšel vstup do utkání, když se brzy ujali po chybách v obraně Jaroměře dvoubrankového vedení. Domácím se hra příliš nedařila, i přesto dokázali v 65. minutě snížit, závěrečný tlak ale ke kýženému vyrovnání nevedl.

Fakta – branky: 65. Kilevník – 12. Stromecký, 16. Pekař. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:4. Diváci: 243. Poločas: 0:2. FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Krahulec, Michálek, Čenovský – Exnar, Bano, Kilevník, Častvaj (70. Železov), Škoda – Holub.

Další výsledek – 13. kolo: Admira Praha –  Semily 1:1, pen. 3:1.

1.    Olympia          13   10   0    2    1    41:7      32
2.    Živanice          13    7    3    0    3    42:17    27
3.    Trutnov          13    8    1    0    4    33:22    26
4.    Jablonec n. J.  13    7    0    2    4    25:20    23
5.    Kutná Hora     13    7    0    2    4    28:25    23
6.    Vysoké Mýto   13    6    2    1    4    25:23    23
7.    Letohrad         13    7    0    1    5    25:25    22