Letohrad - Živanice 0:1

Žádný šlágr kola k vidění na letohradském stadionu nebyl. Hrálo se převážně ve středu hřiště s minimem gólových šancí na obou stranách. Osud utkání si vzal do svých nohou střídající živanický Hamák, když zužitkoval samostatný únik z poloviny hřiště.

Fakta – branka: 84. Hamák. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. FK OEZ Letohrad: Ehrenberger – Šponar (88. J. Jedlička), Vaniš, Strasmeier, Krystl – J. Štěpán (69. P. Štěpán), Kříž (59. Tichý), Kail, Černohorský – Kabourek, T. Jedlička (76. Linhart). TJ Sokol Živanice: R. Ottmar – Novotný, D. Novák, Ferčák (46. Krejčík, 90. Kakrda), Pavlásek – Buriánek, Gorol, Strnad, Polák – Janecký, Mach (62. Hamák).

Svitavy - Dvůr Králové 2:3

V prvním poločase hráli domácí s podporou silného větru a využili toho ke dvougólovému vedení. Po změně stran se poryvy opíraly do zad hostům a ti v rozmezí dvaceti minut díky standardním situacím dokonale otočili vývoj skóre. Závěrečná snaha domácích byla marná, na jaře zůstávají i nadále bez bodového zisku.

Fakta – branky: 36. Seidler, 39. Brůna – 49. Podolník, 53. a 69. Černík. Rozhodčí: Myška. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. TJ Svitavy: Jílek – Novák, Kroulík, R. Ehrenberger, Filip (60. Chlup) – Andrle (84. L. Urban), Čížek – Seidler, Brůna, Belej – Ovad. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Picha, Kruliš, Podolník, Ježek – Samler (64. Otradovský), Ujec, Fejk, Kilevník – Černík, Klazar (90. Marks).

Pardubice B - Vysoké Mýto 0:1

Vyrovnaný zápas rozhodla povedená standardní situace.

Fakta – branka: 34. Svoboda. Rozhodčí: Duchoň (Nové Strašecí). ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (72. Ptáček). Diváci: 60. Poločas: 0:1. FK Pardubice B: Ptáček – Čáp, Tischler, Pešek, Baldrych (68. D. Pánek) – Kim (73. Čihař), Hron (60. Knotek), Konvalina, Vanžura – Fusek (78. Fidler), Krejčí (60. Křivka). SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Jeníček, Pecháček, Žák – Konečný (84. Kovář), Daněk, Kopřiva, Kopecký (87. Benda) – Svoboda, Šumský (52. Valášek).

Náchod - Nová Paka 3:3

Fakta – branky: 35. Vejprava, 72. Simon, 90. Vlček – 18. Macháček, 63. Blažej, 82. z pen. Ptáček. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 1:1. FK Náchod: Baláž – Nejman, Novotný, Kábrt, Vrabec – Simon, Bohuslav (65. Vlček), Vejprava, Rompotl, Malý – Plšek.
1. FK Nová Paka: Bartalský – Motyčka (77. Žalman), Ptáček, Faitl, Jisl – Labík, Věchet, Blažej, Rozsévač – Macháček, Janouch (63. Karanský).

Dobrovice - Trutnov 4:0

Fakta – branky: 12. a 32. Miškovský, 52. Froněk z pen., 83. Křelina. Rozhodčí: Brož (Plzeň). ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 2:0. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Horák, Makovský, Tobiaš – P. Doubic, Kamitz, Kovář (80. Bednařík), P. Holubec, Čech (69. Bönisch) – Hejna (59. Groer).

Ústí nad Orlicí - Železný Brod 2:1

Fakta – branky: 35. Smejkal, 88. Langer – 18. Holeček. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Jiskra Ústí nad Orlicí: Mareček – Hudec, Felgr, David, Tomášek – Felcman (77. M. Ráb), Nágl, Vaňous, P. Falta, Smejkal (84. Langer) – Motl (46. Kukla).

Další výsledky – 17. kolo: Turnov – Jablonec nad Jizerou 1:0, Kutná Hora – Rapid Liberec 7:1.

1.    Nová Paka        17   13   3    1    52:17    42
2.    Dobrovice        17   11   3    3    39:14    36
3.    Pěnčín-Turnov  17   11   2    4    39:19    35
4.    Dvůr Králové    17    8    3    6    25:30    27
5.    Kutná Hora       17    8    2    7    33:23    26
6.    Svitavy             17    7    4    6    33:28    25
7.    Ústí nad Orlicí    17    8    1    8    31:27    25
8.    Živanice            17    7    3    7    24:22    24