Suchdol - Letohrad 1:2

Jednogólovou ztrátu smazali hosté dvěma góly ve druhé půli a s jistotou se zachránili.

Fakta – branky: 15. Dastych – 77. Čada, 79. Kabourek. Rozhodčí: Míč. ŽK: 4:6. Diváci: 100. Poločas: 1:0. FK Letohrad: Ehrenberger – Šponar, Vaniš, Krystl, P. Štěpán (57. Černohorský) – Kail, Čada (89. Slodičák), Linhart, J. Štěpán (77. Lorenc) – Tichý, Černík (57. Kabourek).

K. Hora - Ústí n. O. 2:0

Další porážkou se Ústí dostává do kritické situace. Jeho nedělní soupeř si naopak hodně pomohl.

Fakta – branky: 31. Antoš, 86. Šindelář. Rozhodčí: Vojtěch. ŽK: 2:3. Diváci: 105. Poločas: 1:0.
Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Heger (69. Kukla), Felgr (33. Nágl), Strnad, Coufal – Smejkal (85. Smola), Falta, Vaňous, Souček, Langer – Ráb.

Trutnov - Vysoké Mýto 0:1

Utkání dvou týmů, kterým lépe vyšla podzimní část sezony, sedlo lépe hostům. O jich nejtěsnějším vítěstvím rozhodla trefa Macha ze závěru prvního poločasu.

Fakta – branky: 43. Mach. Rozhodčí: Leška. ŽK: 2:2. Diváci: 162. Poločas: 1:1. MFK Trutnov: Šťastný – Kamitz, Kozák, Kovář, Tobiáš (72. Zezula) – Matějka, Marks, Tauchman, Mařas – Kejzlar (50. J. Holubec), P. Holubec. SK Vysoké Mýto: Zavřel – Trnka, Žák, Hock, Živný – Tomášek, Mach (89. Benda), Motl (80. Kopřiva), J. Dvořák (53. Valášek) – Štěpánek, Fikejz.

Turnov - Dvůr Králové 3:0

V souboji o třetí příčku Dvoráci inkasovali již v první minutě, čímž byl dán ráz utkání.

Fakta – branky: 1. Moravec, 17. Šimek, 89. D. Hurt. Rozhodčí: Šimeček. ŽK: 3:5. Diváci: 168. Poločas: 2:0. TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Tomeš, Kruliš, Rejl, Pavlásek – O. Vaníček, Podolník, Voldán (58. Vágner), Fejk, Vitebský – Janouch (73. V. Hák).

Nový Bor - Jaroměř 6:1

Zasloužené vítězství domácích, kteří byli od úvodu jasně lepší.

Fakta – branky: 5. Frömmel, 25. Stromecký, 41. Mach, 76. Čurgali, 83. Pekař, 89. Černý – 7. Holub. Rozhodčí: Hádek. ŽK: 1:3. Diváci: 111. Poločas: 3:1. FK Jaroměř: Ondráček – Matějka, Holub, Michálek, Knap – Štajer, Čenovský, Bano, Böhm, Častvaj (74. Seifert) – Škoda.

Jablonec n. J. - Olympia 2:2 penalty: 4:2

Lídr tabulky brzy vedl 2:0, ale domácí ještě do přestávky stihli vyrovnat po dvou penaltách.

Fakta – branky: 20. z pen. a 45. z pen. Kamil Krejčík – 14. Novotný, 17. Ptáček. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 1:2. Diváci: 250. Poločas: 2:2. FC Olympia Hradec Králové: Kobos – Strasser, Novotný, Poděbradský – Kosař (57. Karal), Klapka, Očovan, Ptáček – Jukl, Korba (82. Demeter), Kuťák (72. Ličman).

Další výsledek – 28. kolo: Semily – Admira Praha 1:3 (0:2).

1.    Olympia Hradec    26    20    1    4    1    62:13    66
2.    Živanice    26    16    3    1    6    63:27    55
3.    Dvůr Králové    27    12    4    2    9    61:39    46
4.    Admira Praha    26    10    5    5    6    37:34    45
5.    Pěnčín-Turnov    26    12    4    0    10    47:46    44
6.    Letohrad    26    14    0    1    11    53:42    43
7.    Vysoké Mýto    26    11    3    3    9    43:38    42