N. Bydžov - Holice 4:0

Bydžovští hráči šli za svojí nejvyšší výhrou sezony pozvolna. První branku obstaral střelec zápasu Janouch, jenž v 18. min. dorazil do branky Blažejův roh. Ve 29. min. Věchet vyslal Vaníčka, ten šel sám na Antošíka, přehodil ho, jenže míč stihli hostující zadáci doběhnout.

Krátce po přestávce byl Kazdův pokus zblokován, ale odražený míč už Blažej nasměroval do sítě. Vzápětí Blažej vysunul Janoucha a ten prostřelil Antošíka potřetí. V 67. min. rozehrál Věchet trestný kop na Blažeje, jeho ránu zastavila hradba těl, ovšem pozorný Janouch byl u míče nejdříve a docílil hattricku. V 85. min. mohli skórovat i hosté, Myšák však ve vyložené příležitosti selhal.

Fakta – branky: 18., 52. a 67. Janouch, 50. Blažej. Rozhodčí: Kříž (Kunratice u Frýdlantu). ŽK: 0:2. Diváci: 400. Poločas: 1:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar - Pilař, Matějka, Žalman, Vaněk - Vaníček (56. Podolník), Věchet (70. Obermajer), Blažej, Tomeš - Janouch (77. Valenta), Kazda. SK Holice: Antošík - Peřina, Kopřiva, Ručka (69. Udržal), Baldrych - Jiroušek, J. Velinský, Jedlička, Dvořák (13. Vaculík), Pištora - Myšák. (pt)

Živanice - Hradec B 1:1

Po zahřívací čtvrthodince si domácí vytvořili tři gólové šance. V 18. min. pronikl Kaciáň až před gólmana Hrdinu, ale trefil jen jeho nohy. V síti neskončily ani dorážky Langera a Mergance. Ve 23. min. po pěkné individuální akci trefil Balog břevno a ve 25. min. z výhodné pozice hlavičkoval Ferčák, ale Hrdina jeho pokus vyrazil na roh.

Po změně stran hosté hru vyrovnali, do šancí se dostali postupně Sláma a Černý, ale využít je nedokázali, stejně jako na druhé straně Hrmo, Ferčák a Merganc. V 84. min. přímý kop výborně zahrál Langer a míč po přizvednutí hradeckými zadáky skončil v síti. Hosté vyrovnali v 87. min., kdy trestný kop Máchy zužitkoval Veselka.

Fakta – branky: 84. Langer – 87. Veselka. Rozhodčí: Krauskopf (České Budějovice). ŽK: 4:3. Diváci: 210. Poločas: 0:0. Sokol Živanice: V. Černík – Hrmo, Vrba, Ferčák, Ćernohubý – Balog (78. Podlipný), Mocanu, Langer, Gorol (61. M. Michal) – Kaciáň (81. Faltys), Merganc. FC Hradec Králové B: Hrdina – Drapač, Mácha, Přibyl, Černý – Veselka – Kout, Sláma, Groh (75. Hubička), Válek – J. Čech (81. J. Dvořák). (jma)

Chrudim - Bohemians B 3:3

Po nezáživném úvodu probudil „afrkáče“ gól hostujícího Škody. Do poločasu vyrovnal Vácha z přihrávky Luptovského a zkraje druhé půle otočil skóre Rahimič po centru Vladyky. Na vyrovnávací gól Haška odpověděl ještě dalekonosnou střelou Holub, ale další trefa Škody znamenala pro AFK ztrátu dvou bodů.

Fakta – branky: 38. Vácha, 52. Rahimič, 65. Holub – 27. a 80. Škoda, 62. Hašek. Rozhodčí: Martínek (Opočno). ŽK: 0:2. Diváci: 180. Poločas: 1:1. AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský, Linhart, Rahimič, Klíma – Hauf (90. Merkl), Holub, Zvára, Vágner (81. Kopp) – Vácha, Vladyka. (pn)

Týniště - Pěnčín/Turnov 0:0

Diváci se v Olšině gólu nedočkali. Týnišťský celek sice měl po celý průběh zápasu mnohem více ze hry, ale recept na překonání pozorné obrany Severočechů nenašel. Nejblíže k tomu byl již v 10. min. Sadílek, jehož velkou šanci však zkušený hostující gólman Cimbál zneškodnil.

Fakta – rozhodčí: Čechlovský (Bítovany). ŽK: 2:0. Diváci: 220. SK Týniště nad Orlicí: Ottmar – Žák, Plašil, Kašpar, Tomášek – Lemfeld, Sadílek, Černý, Melek (70. Winkler) – Lehovec (83. Grim), Ujec. FK Pěnčín–Turnov: Cimbál – Selinger, Vokáček, Jíra, Škréta – Baranyk (46. Plátek, 85. Vítek), Mencl, Hnízdo, Weber – Koubek (75. Bohatý), Zdražil. (hl)

Dvůr Králové - H. Měcholupy 0:2

Z pohledu domácích velmi nepovedený zápas. Hosté byli rychlejší, důraznější, bojovnější. Pečlivě bránili a když se před přestávkou dvakrát nádherně trefil Birma, z otočky a z voleje, nebylo co řešit.

Fakta – branky: 36. a 39. Birma. Rozhodčí: Svoboda (Divišov). ŽK: 1:2. Diváci: 330. Poločas: 0:2. TJ Dvůr Králové: Tomek – Rejl, Kruliš (80. Jurík), D. Novák, S. Ježek – Kilevník, Holub, Hažer (46. Řežábek), Urban – Brendl, Klazar. (bog)

Tesla - Velim 1:2

Nejprve vychytal hostujícího Nováka gólman Shejbal a lapil i dorážku Brusche. Ve 33. min. však již Snopův oblouček skončil v síti. Domácí vyrovnali po standardce Škvrňáka a hlavičce Proroka. Ve druhé půli Tesla nedala šance a v závěru přišel trest: Brusch se trefil přesně k tyči.

Fakta – branky: 37. Prorok – 33. Snop, 90. Brusch. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 4:3. Diváci: 110. Poločas: 1:1. Tesla Pardubice: Shejbal – Hlava, Pospíšil, Prorok, Voženílek (81. Svědík) – Kakrda, Kudrna (72. F. Uhlíř), Jeřábek, Škvrňák – Sedlák (57. Vanžura), Fikejz. (jma)

Kunice - Převýšov 3:0

Domácí se ujali vedení z první akce, kdy trestný kop dorážel Koubek. V 10. min. vymetl šibenici Petrovy branky Paták. A když krátce před přestávkou využil zpětnou přihrávku Tesařík, bylo hotovo. Po poločasovém vystřídání se Převýšov zlepšil, ale své šance nevyužil, a tak se na skóre již nic nezměnilo.

Fakta – branky: 1. Koubek, 10. Paták, 42. Tesařík. Rozhodčí: Mokrusch (Plzeň). ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 3:0. SK Převýšov: R. Petr – A. Petr, Biško, Klička, Šmíd (46. Jelínek) – Franc, Breda (79. Machač), T. Hrabík (46. Olšák), Holý – Semelka, Galovič. (pt)

Zbývající výsledek: Kolín - Ovčáry 0:0.