SK Převýšov – FC Velim 0:0.
Před početnou návštěvou nastoupili domácí bez zraněných Aleše Petra a Kličky. Hned v úvodních minutách si obě mužstva vytvořila velmi dobré brankové příležitosti. Svěřenci trenéra Pilného se snažili o nátlakovou hru, brankové příležitosti si však již nevytvářeli. Jejich hra také utrpěla nuceným střídáním zraněných Bredy a Hrabíka. Velimští hráči hrozili hlavně z rychlých protiútoků, ve 30. minutě pouze včasné vyběhnutí Petra zachránilo domácí od pohromy.
V 52. minutě se skvěle uvolnil Sabó a vystřelil nad branku. V 67. minutě střílel těsně mimo Urban. Gólovou šanci Urbana v 78. minutě zlikvidoval Petr. Tlak svěřenců Josefa Košátka v závěru utkání sílil, ale byli to paradoxně domácí, kteří si již v nastavení vypracovali dvě obrovské brankové šance. Nejprve unikající Fejfar přehazoval brankáře a s ním i hostující branku. Chvíli po něm se v gólové šanci objevil také Ujec.

SK Sokol Ovčáry – TJ Slavoj Předměřice 5:0 (2:0). Mladý předměřický tým nastoupil s odhodláním uhrát na půdě velmi silného soupeře solidní výsledek. V úvodu dobře kombinovali a hra se odehrávala převážně uprostřed hřiště. Domácí se ujali vedení po dlouhém autu a střele nekrytého Jandy. Vzápětí po pěkné narážečce středem obrany Kreuz zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě se vyznamenal brankař Cejnar, když zlikvidoval nadějný brejk soupeře.
Po změně stran zahrávali Předměřičtí trestný kop, který domácí odvrátili, a z protiútoku do rozhozené obrany Slavoje skórovali potřetí díky Jandovi. V 65. minutě zvýšil opět Kreuz, již na 4:0, a poslední branka padla po sérii několika dorážek o pět minut později. Do střelecké listiny se zapsal Hyka. Utkání se pak dohrávalo v poklidném tempu bez brankových příležitostí.

FK Trutnov – FC Hradec Králové B 1:1 (0:1). Rezerva „votroků“ ztratila pod Krkonošemi dva body. Nad domácím celkem dlouho vedla, když se ve 13. minutě v malém vápně soupeře protlačil do zakončení Špinden. Za to, že hosté nepřidali další góly pak mohl jen domácí brankář Šťastný, který v první půli zlikvidoval v krátké době po sobě gólové střely Uchytila a Přibyla. Po přestávce vytlačil i nebezpečný centr Kaplana a v 75. minutě donutil chytit se za hlavu i Dvořáka, který hlavičkoval po centru Jana Čecha. A tak v 78. min. nemohlo přijít nic jiného než vyrovnání z kopačky Kamitze. V nastavení souboj Čech – Šťastný vyhrál opět domácí gólman.