Chrudim–Hradec B 4:0

Domácí podali zejména v prvním poločase velmi dobrý výkon a dokázali tentokrát i proměňovat většinu vytvořených šancí. Po přestávce hostující rezerva změnila herní systém na dlouhé nakopávané balony středem hřiště, a fotbal už nebyl tak kvalitní. Po hodině hry zvýšil Rahimič na rozdíl třídy a tradiční východočeské derby se potom již v poklidu jenom dohrávalo.

Fakta – branky: 28. a 45. Vácha, 33. Vladyka, 60. Rahimič. Rozhodčí: Čmucha (Tábor). ŽK: 2:1. Diváků: 290. Poločas: 3:0. AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský, Linhart, Rahimič, Klíma – Hauf (62. Zdražil), Zvára, Holub, Hýsek (73. Terer) – Vácha (79. Pudil), Vladyka. FC Hradec Králové B: Frydrych – Veselka, Kotal, Přibyl, Melek – Putimský (46. Jirman), Bouška (25. Hradecký), Dvořák, Kout – Zinke, Svoboda (69. Ujec). (dom)

Hlavice – Předměřice 4:0

Hlavici pomohl hattrickem k povinné výhře Diviš.
Fakta – branky: 40., 63. a 72. Diviš, 85. Hruška. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 1:1. Diváků: 120. Poločas: 1:0. TJ Slavoj Předměřice n. L.: Pavliš – Hlavatý, Krejčík, Bergman, Vyleťal – Horák, Lejp, Tokár, Bareš – Karnas, Pekáč. (ill)

Turnov – Převýšov 1:1

Převýšov znovu na jaře nedokázal vyhrát. Obě branky zápasu padly hned v úvodu.
Fakta – branky: 11. Weber – 8. T. Hrabík. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváků: 450. Poločas: 1:1. Převýšov: Petr – Klička, Franc, Lesák, Šmíd – Ujec (46. Štoček), Breda, Krejčí, Holý – Novák, T. Hrabík (80. Fejfar). (kub)

1. Hlavice 15 1 2 39:7 46
2. Ovčáry11 6 2 35:13 39
3. Tesla Pardub.9 7 3 42:22 34
4. Dvůr Králové9 6 4 37:23 33
5. Velim9 3 7 26:21 30
6. AFK Chrudim9 2 8 40:23 29
7. Hradec Kr. B8 5 6 29:23 29
8. Čelákovice8 3 8 23:31 27