Fotbalová divize C pokračuje zápasy 21. kola. To nabídne mimo jiné záchranářský souboj okresních celků Předměřic a Převýšova.

SO 17.00: TJ Slavoj Předměřice nad Labem (16. místo, 3 body) – SK Převýšov (11. místo, 23 bodů).
Bitva mužstev ohrožených sestupem bude k vidění v Předměřicích. Zatímco fotbalisty Slavoje nespasí snad už ani zázrak, Převýšovští mají svůj boj stále otevřený. V minulém kole dokázali po dlouhé době zvítězit a v tomto utkání budou plnit roli papírového favorita.
„Umíme počítat a víme, že jen tři body nás přiblíží soupeřům před námi,“ ví Bohuslav Pilný, trenér Převýšova. Jeho svěřenci se proti Dobrovici v posledním utkání střelecky zaskvěli a připsali si cenné vítězství.

„Věřím, že nám to pomůže. Dali jsme víc než jednu branku, vyhráli jsme, tak doufám, že to klukům zvedne sebevědomí,“ dodal převýšovský kouč. Předměřičtí však nemusejí skládat zbraně. V minulém kole se dočkali první jarní vstřelené branky a soupeře z Turnova notně potrápili. Podlehli těsně 1:2 a hosté se až do konce museli strachovat o výhru.

NE 17.00: Dvůr Králové nad Labem (3. místo, 36 bodů) – FC Hradec Králové B (6. místo, 32 bodů).
Prestižní souboj bude k vidění na dvorském hřišti. „Votroci“ se v případě vítězství mohou na svého soupeře dotáhnout na rozdíl jednoho bodu. „Máme Dvoru co vracet. U nás remizoval, když jsme vyrovnávali v devadesáté minutě,“ hlásí před zápasem hradecký kouč Martin Barbarič.

Jistě bude k vidění atraktivní duel před početnou diváckou návštěvou. „Ve Dvoře jsem působil, takže tam dost kluků znám. Hraje technický fotbal, takže věřím, že bude k vidění útočný fotbal,“ řekl trenér „votroků“.