AFK Chrudim – SK Převýšov 0:0.

Chrudimští fotbalisté se od začátku snažili dostat do tlaku. Převýšovští ovšem aktivní obranou domácí do šancí nepouštěli. Nejvážnější příležitost v prvním poločase měl domácí Dostálek, jehož skákavá střela z 25 metrů zazvonila o levou tyč Petrovy branky.

„Vypadalo to, že pokus domácího fotbalisty půjde vedle, ovšem poté míč nějak záhadně skočil a odrazil se od tyče zpět do hry,“ popsal chrudimskou příležitost hostující stoper Radovan Klička. Hned v úvodu druhé půle se domácí dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí správně posoudil souboj Adámka s Kličkou jako čistý.

Nebezpečná situace před Petrovou brankou byla i v 63. minutě, kdy hlavičkoval Rahimič těsně nad branku. Převýšovští hráči se ve druhém poločase častěji dostávali na dostřel domácí branky. V 56. minutě se pokoušel skórovat Hradecký, ale netrefil branku. V závěrečných minutách se dostali do tlaku domácí.

Velkou šanci měl chrudimský Kubík, ale brankař Petr zachránil cenný bod. “Nejprve jsem špatně dohrál situaci u středového kruhu, naše obrana byla v tu chvíli otevřená. Poté přišel centr ze strany, na který nabíhali dva hráči soupeře. Trochu jsme to i podcenili,“ dodal Klička.

SK Union Čelákovice – FC Hradec Králové B 2:0 (1:0).

Hradecké béčko začalo aktivně a na začátku utkání si vypracovalo dvě slibné šance. Čupr a Munster však nedokázali domácího brankáře překonat. První gól padl ve 32. minutě, když se před Pištou ocitl zcela sám Dalekorej a pohodlně otevřel skore zápasu. Blízko ke gólu byli Dvořák s Uchytilem, ale stav zápasu se již neměnil.

Ve druhém dějství byli mladí „votroci“ lepším týmem, vytvářeli si šance, ale brankář Branda se překonával. Ve 48. minutě trefil Munster pouze břevno. Čelákovice spoléhaly na rychlé brejky a jeden z nich proměnil opět Dalekorej v druhou branku domácích.

TJ Slavoj Předměřice – FK Trutnov 0:3 (0:1).

Úvod zápasu patřil domácím, kteří si vytvořili uzemní převahu, ale zahrozil jen Krejčík z trestného kopu Byli to však hosté, kteří ve 25. minutě využili nedůrazu domácí obrany a po střele Kamitze se ujali vedení. Domácí kontrovali pěknou akcí po ose Krejcar, Mlynář, Koblížek, ale brankař Šťastný bravurně zachránil.

Ke konci prvního poločasu se vyznamenal domácí brankař Cejnar, který zlikvidoval několik sólových akcí hostí. Hned v úvodu druhého poločasu měli možnost domácí vyrovnat, ale přízemní centr Kout ani Neppl do sítě nedorazili. Pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo, když Hejna přidal druhý gól Trutnova. Třetí pojistku přidal Horák.