DIVIZE C

Hosté v prvním poločase favorita do vážnější šance nepustili. Hra se odehrávala převážně ve středu pole. Vše podstatné se tak událo až po přestávce. Slavoj mohl jít v 60. minutě do vedení, ale Zelený z bezprostřední blízkosti trefil pouze tyč. Otřepané „nedáš dostaneš“ platilo i tentokrát. Minutu poté rozehrávali Liberečtí standardní situaci a Jonáš hlavou nedal Karlovi šanci – 1:0.

Definitivní rozhodnutí o tom, že si Předměřičtí neodvezou ani bod, padlo sedm minut před koncem zápasu. To si na další trestný kop nejvýše naskočil Němec a přesnou hlavičkou upravil na 2:0.

Slovan Liberec B – Slavoj Předměřice 2:0 (0:0)

Fakta – branky: 61. Jonáš. 83. Němec. Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Poločas: 0:0. Slavoj Předměřice: Karel – Zelený, Ráliš, Dujsík, Židík – Straka (83. Melaga), Haken, Olšák, Hradecký – Dvořáček, Havrda.

Zbývající výsledky:

Choceň - Týniště 1:2, Ústí - Letohrad 0:0, Tesla - Trutnov 2:0, Hlinsko - Dobrovice 1:0, Dvůr Králové - Hlavice 1:2, Velim - Chrudim 1:0, Sedmihorky - Český Brod 2:3.