Hradec B – Chrudim 3:1

 Od úvodu bylo k vidění pohledné utkání. Domácí tým, jemuž patřilo prvních třicet minut, poslal do vedení Semerák. Před přestávkou nastřelil dvakrát břevno agilně hrající Kopecký. Ve druhé půli sice hosté vyrovnali, ale vzápětí skóroval Munster. V závěru hosté vrhli vše do útoku, čehož využil k brejku Gavula a dal výsledku konečnou podobu.

Fakta
– branky: 17. Semerák, 73. Munster, 90. + 2. Gavula – 71. Hauf. Rozhodčí: Schröter. ŽK: 2:1. ČK 1:0 (67. Chleboun). Diváků: 380. Poločas: 1:0. FC Hradec Králové B: Frydrych – Chleboun, Filip, Přibyl – Kaplan, Krejcar (83. Dvořák), Gavula, Jelínek (69. Kašpar), Uchytil (51. Belák) – Semerák, Munster. AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský (63. Kubík), Rahimič, Jirousek, Linhart – Hauf (86. Klíma), Vladyka, Semerád (80. Zvára), Holub – Kopecký, Adámek.

Tesla – Dvůr Králové 0:0

Oba týmy si vypracovaly pouze jedinou příležitost, a za tento počin skutečně více než jeden bod očekávat nemohly.
 Fakta – rozhodčí: Dobrý (Praha). ŽK: 2:1. Diváků: 150. Tesla Pardubice: Shejbal – Cincibuch, Koblížek, Prorok, Hlava – Brož (57. Škvrňák), Voženílek, Vaňous, Jeřábek – Večerník (50. Fidra), Hudec (82. Petrus). TJ Dvůr Králové n. L.: Tomek – Král, Kruliš, Haase, Ježek – Kilevník, Groh (46. Huňák), Holub, Míl – Otradovský, Řežábek.

Čelákovice – Týniště 1:1

 Hosté nastřelili dvakrát tyč.
 Fakta – branky: 22. Hakl z pen. – 27. Gorol. Rozhodčí: Živnůstka. ŽK: 2:2. Diváků: 200. Poločas: 1:1. SK Týniště n. O.: Ottmar – Tomášek, Zdeňka, Hrubý, Poděbradský – Seifert (78. Olšák), Plašil, Černý, Lemfeld (68. Hradecký) – Gorol, Duchnič (60. Matějus) .

Holice – Dobrovice 1:0

 Mužem zápasu byl holický Jakub Englich, který nejprve „zařídil“ vyloučení gólmana Krause a o chvíli později rozhodl o holické výhře díky parádnímu obloučku po netaktickém vyběhnutí gólmana.
 Fakta – branky: 73. J. Englich. Rozhodčí: Koval (Praha). ČK: 0:1 (66. Kraus). ŽK: 2:3. Diváků: 330. Poločas: 0:0. SK Holice: Svoboda – Kopa, Tošovský, Jelínek, Skalický – Krpata (71. Dostál), Půlpán, Franc, V. Englich – J. Englich (88. M. Jedlička).

Velim – Choceň 1:0

O osudu zápasu rozhodla jediná šance, již proměnil Frič.
 Fakta – branka: 67. Frič. Rozhodčí: Stumpf. ŽK: 7:2. Diváků: 200. Poločas: 0:0. FK Agria Choceň: Gerčák – Kopecký, Michal, Jandera, Benák – Šabata (72. Vicany), Čejka, L. Smejkal, Šulc (76. Reichl), V. Smejkal – Nedvěd (59. Dostál).

Předměřice – Hlavice 0:4

 Hosté měli od úvodních minut taktovku zápasu pevně v rukou a s přehledem potvrdili roli vysokého favorita. Hlavice ještě neztratila ani jeden bod.
 Fakta – branky: 9. Dido, 52. Jeník, 71. Diviš, 82. Charuza. Rozhodčí: Hock. ŽK: 2:1. Diváků: 120. Poločas: 0:1. Slavoj Předměřice: Cejnar – Vacek, Kotál, Ronek, Urban – Bergman, Frank, Krejčík (81. Nosek), Koblížek (65. Jaroš) – Krejcar, Mlynář (83. Neppl)

Převýšov – Turnov 2:0

V souboji divizních nováčků se z vítězství radoval Převýšov, pro něhož to jsou první body z domácího prostředí.
Fakta
– branky: 42. Fejfar, 82. T. Hrabík. Rozhodčí: Krčín. ŽK: 1:2. Diváků: 370. Poločas: 1:0. SK Převýšov: R. Petr – A. Petr, Klička, Franc, Šmíd – Novák, Krejčí (28. P. Hrabík), Breda, Kopecký – Ujec (90. Vaňura), Fejfar (69. T. Hrabík).

Trutnov – Ovčáry 0:1

 Černá série Trutnova bez bodu se natáhla už na čtyři zápasy. Ve 44. min. Šťastný udržel domácí ve hře chycenou penaltou. Na hlavičku Ondráka v 56. min. byl ale krátký.
Fakta – branky: 56. Ondrák. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: 5:2. Diváků: 200. Poločas: 0:0. FK Trutnov: Šťastný – Mikeš, Marks, V. Kozák, Görner – Chmelík (67. P. Šembera), Hejna, J. Makovský (79. Pejchal), Mařas – Horák, Kamitz.

1. Hlavice 4 0 0 13:0⋌ 12
2. Hradec Kr. B 3 1 0 7:2⋌ 10
3. Chrudim 3 0 1 13:3⋌ 9
4. Převýšov 3 0 1 9:3⋌ 9
5. Holice 3 0 1 7:5⋌ 9
6. Dvůr Králové 2 1 1 6:5⋌ 7
7. Dobrovice 2 0 2 6:3⋌ 6
8. Ovčáry 2 0 2 8:6⋌ 6