Úspěšného tipéra prosíme, aby se co nejdříve ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí pivní ceny. Již zaregistrovaní soutěžící mohou sázet prostřednictvím internetových stránek www.denik.cz.

Výsledky duelů čtvrtého kola
1. FC Hradec Králové – MFK Chrudim (FNL) 1:0⋌1
2. FK Přepeře – FK Chlumec nad Cidlinou (ČFL B) 2:1⋌1
3. Spartak Police n. M. – RMSK Nový Bydžov (KP) 3:2⋌1
4. Slavoj Skřivany – 1. FK Nová Paka (I. B třída A) 3:6⋌2
5. Spartak Kobylice – Baník Žacléř (I. B třída A) 3:1⋌1
6. Spartak Kosičky – Sokol Malšovice (I. B třída B) 4:1⋌1
7. Bystřice Boharyně – TJ Jiskra Prasek (OP) 1:4⋌2
8. SK Libčany B – Sokol Sendražice (III. třída) 4:1⋌1
9. Lhota pod Libčany B – Syrovátka (IV. třída A) 1:1⋌0
10. Nové Město n. Cidl. – Nepolisy B (IV. třída B) 4:1⋌1

Supertrefa: V devíti hraných zápasech padlo 44 branek.

Průběžné pořadí - Jednotlivci po 4. kole

1. místo

HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 19 50

2. místo

HK0028 Jaroslav Brzák, HK 16 47
HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 13 47
HK0067 Zdena Tyčová, Čestice 13 47

5. místo

HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov 13 44
HK0026 Miroslav Országh, Mžany 13 44
HK0119 Lenka Michálková, Praha 10 44
HK0013 Jiří Pechar, Nechanice 10 44

9. místo

HK0024 Jiří Haleš, HK 10 42

10. místo

HK0107 Václav Portych, HK 19 41
HK0038 Martin Špaček, Lochenice 13 41

12. místo

HK0133 Zdeněk Kostka, HK 16 39

13. místo

HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov 16 38
HK0029 Petr Brzák, HK 13 38
HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 13 38
HK0051 Zdeněk Sejtko, HK 13 38
HK0045 Petr Vacek, HK 13 38
HK0041 František Zolman, Lhota p. L. 13 38
HK0081 Jana Brzáková, Urbanice 10 38
HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov 10 38
HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 38
HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 7 38
HK0017 Martin Firbacher, Chlumec 7 38
HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 7 38
HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice 7 38
HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 38
HK0062 Luboš Chlad, Kosičky 4 38
HK0093 Josef Štayr, Prasek 4 38

29. místo

HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. 13 36

30. místo

HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 16 35
HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek 16 35
HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 13 35
HK0033 Růžena Kotková, Černilov 13 35
HK0113 Miloslav Kozák, HK 13 35
HK0022 Vratislav Pokorný, HK 13 35
HK0123 Karel Přibyl, HK 13 35
HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 13 35
HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 35
HK0070 Petr Cílek, HK 10 35
HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 35
HK0083 František Hnik st., Lužany 10 35
HK0131 Roman Hýsek, HK 10 35
HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec 10 35
HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec 7 35

45. místo

HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky 13 34
HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice 13 34

47. místo

HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 16 32
HK0076 Ladislav Hofman, Černilov 16 32
HK0046 Adéla Demšoránová, HK 13 32
HK0085 František Hnik ml., Lužany 13 32
HK0075 Ondřej Hofman, Černilov 13 32
HK0032 Jan Horák, Dobruška 13 32
HK0089 Marcel Pilař, HK 13 32
HK0047 Marie Vacková, HK 13 32
HK0086 Milan Vilímský, Nechanice 13 32
HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany 13 32
HK0048 Petra Žižková, HK 13 32
HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 32
HK0066 Jan Koun, HK 10 32
HK0058 Václav Polívka, HK 10 32
HK0069 Martin Cílek, HK 7 32
HK0071 Monika Cílková, HK 7 32
HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 7 32
HK0122 Michal Přibyl, Častolovice 7 32
HK0052 Pavlína Sejtková, HK 7 32
HK0065 Josef Skalický, Chlumec 7 32HK0034 Václav Tarantík, Smiřice 7 32
HK0044 Kamila Žáková, HK 7 32
HK0082 Jiří Brzák, Urbanice 4 32
HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice 4 32

71. místo

HK0050 Miloš Uher, Hořice 13 31

72. místo

HK0128 Ondřej Plas, HK 13 30
HK0126 Blanka Plasová, HK 13 30
HK0127 Petr Želiezko, HK 13 30

75. místo

HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec 13 29
HK0112 Miloslava Kozáková, HK 13 29
HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 13 29
HK0061 Renata Chladová, Kosičky 10 29
HK0120 Kateřina Přibylová, Praha 10 29
HK0053 Alena Sejtková, HK 10 29
HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 7 29
HK0023 Jiří Kotek, Černilov 7 29
HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 7 29
HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 7 29
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 7 29
HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 29
HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 7 29
HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 29

89. místo

HK0132 Petr Mašek, Čeperka 4 27

90. místo

HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek 13 26
HK0084 Romana Hniková, Lužany 10 26
HK0055 Bohumil Huček, Lovčice 10 26
HK0106 Lenka Portychová, HK 10 26
HK0059 Radek Chlad, Kosičky 7 26
HK0110 Tomáš Kozák, HK 7 26
HK0094 Martin Štayr, Prasek 7 26
HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 26
HK0073 Martin Hopko, Sendražice 4 26

99. místo

HK0077 Miroslav Musil, Střezetice 10 25

100. místo

HK0124 Jiří Bičiště, HK 7 24

101. místo

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov 13 23
HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec 10 23
HK0097 Josef Taichman, Prasek 10 23
HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 7 23
HK0021 Michal Pokorný, HK 7 23
HK0105 Michal Portych, HK 7 23
HK0027 Vladimír Racek, HK 7 23
HK0109 Oldřich Turek, HK 7 23
HK0043 Roman Žák, HK 1 23

110. místo

HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK 13 22
HK0134 Jiří Havelka, Černožice 7 22

112. místo

HK0025 Miroslav Macháček, HK 7 21

113. místo

HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 10 20
HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 20
HK0111 Michal Kozák, HK 7 20
HK0095 Martin Taichman, Prasek 7 20
HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice 4 20
HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec 4 20
HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice 4 20
HK0060 Michal Chlad, Kosičky 1 20

121. místo

HK0068 Lukáš Daněk, Černilov 10 19
HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 19

123. místo

HK0135 Petr Matějka, Stěžery 10 18

124. místo

HK0006 Petra Bakešová, Sezemice 13 17
HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary 7 17
HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice 0 17

127. místo

HK0049 Jakub Uher, Hořice 10 16

128. místo

HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 4 15

129. místo

HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 14
HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov 7 14
HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 14
HK0005 Marie Moníková, Ráby 4 14

133. místo

HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 10 7
HK0079 Marcela Sehnoutková, HK 7 7
HK0125 Josef Horáček, HK 0 7

Tříčlenné týmy po 4. kole

1. místo

Brzda tým 45 117

2. místo

Botafogo 36 114
Sokolíci Lhota p. L. 33 114

4. místo

Křižáci 36 108

5. místo

Fíra team 21 105

6. místo

Hofici 45 102
Kotva A 39 102

8. místo

Charlie blue 24 99
SK Chrast 30 99
FHK 33 99

11. místo

Kotva B 39 96
Bombeři 27 96

13. místo

Tottenham 27 93
Fanynky 24 93
HC Lužany 33 93

16. místo

Masožravci 39 90
Portline 36 90
Jiskra Prasek 24 90

19. místo

Chlad team 15 87

20. místo

Sešívaní 21 81
Kozáci 27 81

22. místo

HKM 33 79

23. místo

Smárt 33 78
FC Sezemice 27 78

25. místo

Sony team 21 76

26. místo

Putika 21 69

27. místo

FC Koloděje 18 58

28. místo

Monk Team 18 54

29. místo

Maxíci 30 36