Starší: FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové 3:2 (2:1). Branky: Pelán, Kraut, Eršil – P. Dvořák, P. Čech. Sestava: Hrdina – Veselka, Kouřil, Kašpar, Motyčka – J. Čech, Kout, Michálek (46. Krejčí), P. Čech – Ujec (65. Remeš), P. Dvořák.

Domácí nastoupili v omlazené sestavě, přesto v první desetiminutovce se do dvou šancí dostal Christu, ale v koncovce úspěšný nebyl. Poté na druhé straně postupoval Ujec sám na brankáře Štěpničku, ale ten jeho sólo zlikvidoval. Ve 22. min. se už skóre měnilo, když po dlouhém pasu Kouta střelu Petra Čecha domácí gólman neudržel a P. Dvořák hlavou poslal míč do sítě – 0:1. Baník však nerezignoval a v rozmezí 37. až 40. min. otočil skóre na 2:1. Úvod druhé půle patřil hostům, ale Ujcovi ani Kouřilovi se skórovat nepodařilo. Naopak v 65. min. po chybě hradecké obrany zvýšil Baník na 3:1. V 79. min. pálil Dvořák do tyče a odražený míč vrátil do sítě P. Čech – 3:2. V poslední minutě odmítl vyrovnání J. Čech.

Ladislav Brož, trenér: Diváci viděli určitě nadprůměrný zápas. Kvalitní soupeř potrestal všechny naše chyby, kterých bylo opravdu dost a jen doufám, že se z nich poučí celé mužstvo.

Mladší: Baník Ostrava – FC Hradec 4:0 (3:0). Sestava: Kampů – Vlček, Ručka (41. Musil), Klouda, Havelka (65. Krahulec) – M. Novotný (60. Halíř), Lacina, J. Novotný, Alt – Slováček (50. Jurík), Kuťák.

Miloš Sazima, trenér: Neodehráli jsme v poli špatné utkání. Především ve 2. poločase jsme byli lepším týmem. Bohužel vinou hrubých chyb jsme se připravili o lepší výsledek.