Česká liga U19 – B

Admira Praha – Olympia HK 2:2 (2:1). Branky HK: Tauchman, Tomeš. Olympia: Richter – Světlík (78. Bureš), Cuberka, Zeman, Suchánek – Ličman (78. Veselý), Tomeš, Karabinoš (63. Husak), Tauchman, Soumar – Novák.

Josef Košátko, trenér Olympie: „Totálně jsme zaspali začátek, kdy jsme se nevyrovnali s důrazem a nasazením domácích. Brzy jsme prohrávali 2:0. Ve druhé části první půle jsme hru vyrovnali a dokázali snížit. Po přestávce jsme se zklidnili, hráli více po zemi a začali Pražany přehrávat. Podařilo se nám vyrovnat. Poté byla naše převaha výrazná. Vytvořili jsme si nejméně tři gólovky, ale na výhru jsme už nedosáhli. Vzhledem k průběhu jsem s bodem spokojen, ale nesmí se stávat, že prohospodaříme úvod."

Třebeš – Varnsdorf 3:3 (1:3). Branky Třebše: Krykorka 2, Drapák. Třebeš: Heřman – Tesař, Krykorka, Kordač, Jošt – Kunc, Drapák, Fischer (84. Etflaiš), Červinka (62. Neugebauer) – Matějka, Kosyak.

Pavol Mizerík, trenér Třebše: „Patnáct minut jsme měli převahu, ale ani ty nejvyloženější šance jsme neproměnili a tak přišel trest. Po půlhodině to bylo už 0:3 a zdálo se být rozhodnuto. Hosté mohli vedení navýšit, ale podržel nás Heřman. Do přestávky jsme snížili na 1:3. Ve druhé půli jsme dobývali soupeřovu svatyni. Soupeř hrozil jen z občasných brejků. Díky dvěma gólům Krykorky se nám podařilo vyrovnat. Vzhledem k průběhu je remíza zasloužená."

Nový Bydžov – Rapid Liberec 5:0 (2:0). Branky: Šimbovský 3, Haken, Havrda. N. Bydžov: Strýhal – Hornof (46. Tichý), Němec, Pavlata, Vrabec – Havrda, Trejbal, Haken (66. Živný), Batelka (66. Kalenský) – Kašprišin, Šimbovský.

Michal Stříž a Pavel Obermajer, trenéři Nového Bydžova: „Těší nás vysoké vítězství, ale vše nebylo tak ideální. Kluci řešili situace opačně, zbytečně ztráceli lehké míče a kazili v předfinální fázi. Soupeř nás moc neprověřil, ale našly se i chybičky v obraně. Lepší tým by nás asi trestal. Chválíme mužstvo, že se vypořádalo s absencí Mokošína a Mejstříka."   (js, pt)