Starší: FC Hradec Králové – FC Vysočina Jihlava 3:2 (2:2)

Branky: Michalec, Janoušek, Voltr – Šandera, Pikl. FC Hradec: Florian – Drapač, Kouřil, Michalec, Žák – Hečko (46. Vaněk), Hušek, Janoušek, Machač (73. Mikušík) – Voltr, Korba.

První poločas přinesl oboustranně otevřený fotbal. Ve 2. minutě po rohu Hečka otevřel z blízka skóre Michalec. Hosté srovnali v 10. minutě z trestného kopu. V 19. minutě zázračně zasáhl brankář hostí Žejdlík proti střele Korby. O tři minuty později se hosté dostali do vedení po střele Pikla. Radost hostí trvala jen dvacet vteřin, neboť po trestném kopu Volta prošel míč až do pokutového území Vysočiny, kde se nejlépe zorientoval Janoušek a hlavou vyrovnal na 2:2. Druhý poločas přinesl spíše boj než pohledný fotbal. Obě mužstva vsadila především na pozornou defenzivu a šancí tak ubylo. Rozhodnutí přinesla 65. minuta, když Huškovu střelu zastavil hostující Procházka ve vápně rukou a sudí Blaschke nařídil penaltu. K míči se postavil Voltr a rozhodl zápas. Ve zbývajícím čase měli hosté více ze hry, ale „votroci“ první výhru nakonec vybojovali.

Ladislav Brož, trenér FC Hradec A st. dorost : Vítězství si velice cením, protože jsme dokázali otočit nepříznivý stav. Celý tým prokázal velkou touhu po vítězství. Pochopitelně měla naše hra i nedostatky a zejména ve druhé půli jsme mnoho fotbalové krásy nenabídli. Čeká nás ještě hodně práce. Kdybych měl přeci jen někoho vyzdvihnout, tak by to byl Voltr, který předvedl vynikající výkon.

Mladší: FC Hradec Králové – FC Vysočina Jihlava 3:2 (2:0)

Branky: Frňka, Vlček, Chromek – Vydra, vlastní. FC Hradec: Holý – Jeřábek, Kudláček, Vlček, Langr – Friedl, Schwarz (56. Koza), Chromek (60. Hladík), Matoušek – Bastin (51. Faltus), Frňka (62.Kořínek).

Miloš Sazima, trenér FC Hradec A ml. dorost: Velmi kvalitní výkon především v prvním poločase. Na začátku poločasu druhého jsme rychle zvýšili vedení, ale postupem času jsme ztráceli převahu ve středu hřiště a nebyli jsme schopni udržet na hrotu míč. Dostávali jsme se zbytečně pod tlak, z kterého resultovaly oba inkasované góly.